Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Észre veszi rajtam vajon a...

Észre veszi rajtam vajon a pasi hogy teljesen belezugtam? Mire ügyeljek, hogyan viselkedjek, hogy ne vegye észre?

Figyelt kérdés
2015. nov. 1. 16:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Lehet, nem vagyok képben, de nekem az a pasim, akibe "belezúgtam", és ezt tudja is, és viszont. Különben csak haver.


Dugás közben igyekezz eltitkolni, hogy bármiféle vonzalmat is érzel iránta, mert nagyon égő minden érzelem.

2015. nov. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Ezer bocsánat, mellé olvastam.


Úgyis észreveszi.

2015. nov. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Miért kellene ezt eltitkolni?
2015. nov. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nekem ő csak munkatársam..
2015. nov. 1. 16:40
 5/19 anonim ***** válasza:

Uh. Huzos kerdes. Szoval szemkontaktusnal az is feltuno ha nagyon csillog a szemed, meg az is, ha nem mersz ranezni.

Ne nagyon tapizd, szoval ne erj hozza, meg ilyenek.

2015. nov. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem tapizom,meg semmi,csak úgy érzem hogy látja rajtam,mert,szerintem elpirulok,meg csillog a szemem. De az is feltűnő lesz ha ezután már nem nézek rá,mert eddig ránéztem.
2015. nov. 1. 16:46
 7/19 A kérdező kommentje:
Mintha keresné a társaságomat,ha valamit oda nyújtok neki,hosszabb ideig meg érintve tartja a kezemet,de lehet hogy ezt csak bekepzelem... Ilyenkor ugy dobog a szívem hogy felek,észre veszi..
2015. nov. 1. 16:50
 8/19 anonim ***** válasza:
Keress rajta valamit, ami nem tetszik. Egy szőrös anyajegyet az arcán, tág pórusokat, orrszőrt, akármit, és azt nézd, ha felé kell fordulnod. Tutira nem fogsz pirulni.:-)
2015. nov. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nincs semmi rajta ami nem tetszik.. Ha egymásra nézünk elveszek a szemében. Alig tudom elfordítani a tekintetemet róla. Végem van.
2015. nov. 1. 17:10
 10/19 anonim ***** válasza:
Akkor bámuld az orrlyukát. Úgy nézel ki, mintha a szemébe néznél, de mégse. Koncentrálj oda, használd a fantáziád! Képzeld el, hogy lassan kinő három-négy hosszú, fekete szőrszál, és belelóg a szájába. Tudnám még cifrázni, de ezt már nem írnám ki ide.:-)
2015. nov. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!