Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy viselkedjek vele úgy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselkedjek vele úgy, hogy ne vegye észre az érzéseimet, de mégse gondolja azt folyton, hogy haragszok rá?

Figyelt kérdés
Van egy férfi, aki nekem nagyon tetszik, de nem mutathatom ki, mert mindketten családos emberek vagyunk. Viszont baráti kapcsolat van közöttünk. Az utóbbi időben próbáltam kerülni, kicsit hűvösebb lenni vele, de ő erre azt hitte, hogy haragszok rá, és még többet foglalkozik velem. Tehát ez nem megoldás, mert még jobban felkavar a törődése, az érdeklődése. Mit tegyek akkor, hogy nekem sikerüljön őt kiverni a fejemből, de ő se érezze úgy, hogy "elhanyagolom", mint barátot?
2012. ápr. 29. 07:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát igen, ez nehéz helyzet... A kettő között kell mindenképp megoldani, de ez olyan esetben, ha vonzódsz hozzá, iszonyatosan nehéz... Mert az átlagos középútból is az ember átmehet néha flörtbe, onnan meg visszacsusszanni baráti beszélgetésbe... hát ember legyen a talpán, akinek ez megy :D Erről senki sem tud adni neked igazi tanácsot, neked kell mindig érezni a határokat, és ha valamerre elcsúsztok, korrigálni. Csak így lehet értelmesen fenntartani a kapcsolatot... vagy ha ez nem megy, meg kell szakítanod vele minden kapcsolatot, ha nem akartok összejönni... Az néha könnyebb hosszútávon.
2012. ápr. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Írtam privátot:)
2012. ápr. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!