Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 20 éves srác vagyok. Szerintet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves srác vagyok. Szerintetek korban illene hozzám 16-20 éves lány?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kérdésem adott.

Mégpedig a következő.

20 éves srác vagyok, korban 16-20 éves lányok illenek-e hozzám szerintetek?

16 éves nem fiatal esetleg?

Bár ismerek olyat aki 16 évesen jóval érettebb, mint 20 éves társai.

Külsőleg 189cm magas, kék szemű, világosbarna hajú vagyok.

Belsőleg pedig nyitott, beszédes típus vagyok. Általában kedves, segítőkész.

Hobbim a fotózás illetve nagyon szeretek biciklizni

De vdgukis nem ez a kérdés, hanem az, hogy korban szerintetek milyen lány illik hozzám?

20/f Nyíregyháza környékéről



2017. dec. 17. 18:09
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Körülkülönbség szépen beírta a telefonom. Elnézést miatta(kereső szavak közt található)
2017. dec. 17. 18:12
 2/16 anonim válasza:
szerintem ez attól függ ,hogy hogyan éreztek egymás iránt ne ezzel legyél elfoglalva .De a 16 év sztm oké
2017. dec. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
6 ev korkulonbseg csak nagyon fiatal korban erzodik, a tiedben mar nem, en 14 evesen 19 eves fiuval voltam azutan meg eleg sokaig-nem erzodott egyaltalan a korkulonbseg, a partnered erettsegetol fugg, de ugysem leszel szerelmes olyan lanyba, aki szerinted merfoldekkel eretlenebb es butabb nalad-szoval szerintem semmi akadalya
2017. dec. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Mar a liliom tiprast is 12 eves korra csokkentetek. A 16 evest szoktak kis 18 evesnek hivni.
2017. dec. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Utolsó válaszoló: Nem szexuális célból tettem fel ezt a kérdést!

És semmiképp sem jönnék össze nálam érettlenebb, butább lánnyal. Szóval volt már, hogy az illető kimondota, hogy hány éves és csak néztem.

Várom a további válaszokat!

2017. dec. 18. 20:14
 6/16 anonim ***** válasza:
Attol meg le irtam. Mert nyilvan nem recsizni akarsz honapokig.
2017. dec. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Mellőzzük a szexuális megnyílvánulást, ismételten felhívnám erre figyelmet.

Azt, hogy mit akarok vagy mit nem akarok csinálni az az én dolgom.

Bár az általad dolgot az elsőhöz sorolom. Másrészt undorító dolog, de ez az én véleményem.

2017. dec. 19. 16:25
 8/16 A kérdező kommentje:

"De vdgukis nem ez a kérdés"

De végülis nem ez kérdés.

Imádok este telefonon írni...

2017. dec. 19. 16:27
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerintem megfelelő. Muterral egyszer beszélgettünk, és mondta, hogy a 4 év korkülönbség az totál ideális; 17 éves voltam, és akkor mondta anyám , hogy hozzám már egy 21 éves illene. Szóval szerintem pont jó, hogyha ebben a korosztályban mozogz.
2017. dec. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
*mozogsz
2017. dec. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!