Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudjam, hogy biztosan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam, hogy biztosan bejövök egy lánynak?

Figyelt kérdés

Az a történetem , hogy van egy nagyon aranyos lány. Régen is tetszett , de jött a nyár és nem tudtunk beszélgetni , mert nem volt meg a telefon száma, és akkor még nem is vettem ennyire komolyan , de mostanába újra elkezdtünk beszélgetni és szerelmes lettem.Nagy eséllyel viszonozza a dolgokat( én és a barátaim is úgy látják ) , de nem vagyok benne biztos. Azt vettem észre , hogy amikor köszönök mindig mosolyog és elpirul, ha egy társaságban vagyunk álltalában engem néz, de ha egymás mellett ülünk buszon akkor egy kicsit távolság tartó, és ez mindig elbizonytalanít .

Ha valami nem érthető kérem jelezzétek.


2017. dec. 18. 17:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Jól jegyzed meg, olyan, hogy biztosan, ebben a témában nem létezik. Minden ember más és más, simán lehet, hogy valaki barátságot mutat, pedig az részéről szerelem, de megint más meg akár szerelmesként is viselkedhet, holott csak barátként tekint rád.


Na de az esetedre visszatérve. Véleményem szerint van esélyed nála. Próbálj meg kezdeményezni, elhívni valahová, kettesben időt tölteni vele, és ne azt keresd, miért nem szerethet.

2017. dec. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazad van. Köszönöm. ha valaki úgy gondolja van még hozzáfűzni valója , nyugodtan írjon.
2017. dec. 18. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!