Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire biztos, hogy bejövök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire biztos, hogy bejövök neki? Értelmetlen lenne rákérdezni, mert azóta barátnőm van, így biztosan tagadná, csak jó lenne tudni, hogy pl. buliban mennyire kell vele vigyáznom.

Figyelt kérdés

Na szóval az a helyzet,hogy nekem ez a lány (Lotti) körülbelül 3 éve eléggé tetszett (Jelenleg 19/f vagyok ő pedig 19/l viszont ő nem évvesztes,így egy évvel előrébb jár tanulmányaiban) ,akkor leflegmázott és én vettem a lapot. Idén azonban,köszönhetően a közös barátainknak, újra találkoztunk.(én ezen 3 év alatt azért elég sokat változtam,férfiasodtam,pattanások eltűntek és egyebek)

A közös barátainknak hála együtt mentünk bulizni és a buli végén hazafele azt mondta nekem az egyik közös barátnőnk,hogy bejövök a Lottinak(eléggé bevoltunk rúgva,és mentünk vagy 5en hazafele,talan Lotti is hallotta hogy ezt mondja). Ez engem tekintve a múltat is,illetve azt is hogy ez a lány tényleg nagyon válogatós és épp ezért barátja sem volt még, eléggé meglepett. Hónapokig ezután semmi nem is történt,amíg el nem jött a Sziget fesztivál ideje. Ekkor bizony megint összejött ugyanaz a banda,csak hát itt már ugyebár több egymás utáni nap ment a buli.Meglepetésemre Lotti többször is rámírt,hogy merre vagyok,menjek oda és ehhez hasonlók,majdhogynem minden nap írt kezdeményezően.Aztán egyik nap a nagy tömeg révén kézenfogva mentünk páran át a tömegen,hogy ne veszitsuk el egymást,aztán amikor kiértünk a tömegből csak mi nem engedtük el egymás kezét,sőt immáron mellettem sétált nem is olyan kevés ideig kézenfogva.Aztán valahogy kölcsönösen elengedtük egymás kezét mégiscsak furcsa volt már ez így,főleg hogy ekkor már volt barátnőm.Egyébként értelmes lány,egyik nap elég sokat beszélgettünk kettesben a fesztiválon amíg a többiek bent buliztak.(Ez még a kézfogás előtt volt) Lányok,mi a véleményetek?Szerintetek elég egyértelműen bejövök neki,vagy ezek alapján még közel sem biztos?



2016. szept. 7. 01:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy és elgondolkoztató hogy ha van barátnőd miért foglalkoztat másik lány, valószinű nem a barátnőd az igazi. Ismerkedj, barátkozz és azzal a lánnyal járj csak ami mellett más lányra nem gondolsz.
2016. szept. 7. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!