Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tenyleg nem szeretem emiatt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tenyleg nem szeretem emiatt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Arrol szeretnem kerdezni velemenyeteket hogy most tenyleg nem szeretem mar emiatt vagy csak a rajtam levo stressz miatt szorult hatterbe a szeretet? Az tortent hogy 1 hete eloszor fekudtem le a baratnommel es hat elotte mar rastesszeltem napokkal elotte es alig aludtam 3 nap alatt 12 orat. Egyszeruen nem allt fel akarmit csinalt es nagyon a lelkemre vettem. Persze nagyon megerto volt es mondta hogy idovel minden rendben lesz. De ez elott nem ereztem ugy soha hogy ne szeretnem es amikor vele vagyok akkor sem erzem azt hogy ne szeretnem. Viszont ha egyedul vagyok mindig ez a gondolat fordul meg a fejemben a kudarc miatt. Valamint ugy gondolom hogy ez teljesen elmulna ha kovi alkalommal sikerulne minden, hisz emiatt alakult ki bennem ez a lelki gyotrelem.

#szerelem #szeretet #szeretés #Biztos szeretem?
2017. dec. 18. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:

1. Azért nem sikerül, mert ideges vagy. Lazits.

2. Ha ennyire nem akarod, akkor nem kell megtenni. (Meg ha azt is hiszed, hogy akarod, a legbelső önmagad ellenkezik.)

2017. dec. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nyugodjál meg ez mindenkinél elég necces téma, ha kapcsolatról van szó.


Nem mindenkivel tud az ember lefeküdni egyből ez rengeted dologtól függ.

Sok olyan csajom is volt akivel egyáltalán nem tudtam lefeküdni mert nem szerettem.


Nem tudom mióta vagytok együtt, de személyes tapasztalatom (tényleg csak személyes) úgy soha nem ment a dolog, hogy csak puff ode feküdt az ágyamra meg nézett mint hal a szatyorban, csak akkor akartam igazán a lányt amikor már szerettem is+ ha nem régóta vagytok együtt akkor meg mi a f**nak siettek vele? Nem csoda ha tiszta stressz vagy ha mondjuk ti 1-2hónapja vagytok együtt nem is hangolódtatok egymásra nem kell csodát várni azért itt érzelmekről is szó van, ha csak testi vonzalomról akkor is...amelyik lányt 1-2 hónap után akartam megfektetni mindig volt valami gigszer, ha nekem állt akkor ő nem akarta vagy forditva...ezért nem kell kisérletezgetni amig valami érzelem ki nem alakul legalább egy alap "dugnálak" :D



Ez tényleg egy bonyolúlt téma...ha neked nem megy még hiába te vagy a férfi te is megmondhatod ám, hogy még nem vágysz rá igazán és ezért nem ő a hibás ennyi tetszik nem tetszik jön majd magától. 25f

2017. dec. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Masfel honapja vagyunk egyutt :D

Csak arra lennek kivancsi hogy tenyleg emiatt erezhetem e ezt.

2017. dec. 18. 19:37
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A szeretet és a szexualitás nem ugyan az. Hiába szeretünk valakit, ha nem merjük vállalni a szexualitásunkat előtte. Kialakul egy stresszhelyzet, hogy melyikünk is kezdje.

Időt kell adni magunknak, hogy megismerkedjünk egymás testével, és szűnjön a közöttetek lévő gátlás. Ki kell találni egy közös programot, ahol mind a ketten meztelenek vagytok. Közös főzőcskézés, takarítás, fürdés, feltenni egy zenét és táncolni, egymás masszírozása, simogatása, puszilgatása. Az embert a látvány, a párunk mozgása, bőrének illata, szexuális kisugárzása (látszik rajta, hogy kívánja a szexet és tetszik neki a testünk) indítja be szexuálisan.

2017. dec. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!