Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Működhet? 20 eves lany vagyok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet? 20 eves lany vagyok, es egy 15 eves fiu tetszik!

Figyelt kérdés

Igazabol az lenne a kerdesem hogy mi a tapasztalatotok akkor ha a fiu a fiatalabb? Es a 15 (nemsokara 16) eves fiu nem lenne nagyon “mas felfogasu”? Nagyon tetszik, es ertelmes is, csak felek hogy tul idos lennek most hozza. Neki meg csak most jon a tinikor java en pedig lepek ki belole.. kicsit aggodok hogy mukodne-e. Illetve hogy vajon o ranezne e nala 5 evvel idosebb lanyra ennyi idosen?

Valaszokat elore is koszonom!:))



2017. dec. 18. 19:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
64%
Hát szerintem amilyen gyerekes a kérdés is egy 20 évestől, szerintem simán ellenétek :D Bár őszintén szólva szerintem nálad kicsit csúszik a kuplung de te tudod.
2017. dec. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne? :)

Ha jól megvagytok, nehogy már az a két szám legyen a boldogságotok akadálya. :) Hajrá!

2017. dec. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
32%
A mai 16 evesek pawak. Neked is csak azert tetszik mert gyur meg 30 ezres a cipoje , draga telefonja van stb. Neked 20 evesen nem egy kis gyereket kellene felszened aki azzal fog menozni kesobb hogy 20 eves lanyt kurgat . Szerintem a vege lesz majd az eges de te tudod. Ennyibol 20-25 pasik is mehetnek a15 eves lanyokra erzelmileg konnyen kihasznalhatok es testileg is. Hajra!
2017. dec. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Első! Szerintem nem gyerekes a kérdés, csupán csak ilyen fiatal fiúval nem volt dolgom és kiváncsi vagyok a véleményekre/tapsztalatokra!
2017. dec. 18. 19:25
 5/22 A kérdező kommentje:

#2 nagyon szepen koszonom!:))


#3 anszolut ne ismersz ugyhogy nem is ertem miert feltetelezed hogy azert tetszik nalam fiatalabb fiu mert pava es draga telefonja van?!

Azert tetszik mert hihetetlen kisugarzasa van, es hatalmas szovege!:) nem is ertem a feltetelezesed.

2017. dec. 18. 19:32
 6/22 anonim ***** válasza:
0%
Ez a te csököttségedet bizonyítja és éretlenségedet . Ő talán a szintjén van de te pedig mínusz 4en az alagsorban .
2017. dec. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Velemenyedet elfogadom, nem vitatkozok ismeretlen emberekkel, illetve nem is foglak gyozkodni. Sorry.
2017. dec. 18. 19:42
 8/22 anonim ***** válasza:
95%
Ha téged nem zavar, akkor működhet. Kérdés meddig, az sok mindentől függ, de az hogy működik e valami vagy nem nem a kortól függ elsősorban. Lehet lesznek a korkülönbségből konfliktusok, de ez nagyban függ a ti személyiségetektől. A 15 éves fiúk többsége meg maga alá pisilne örömében ha egy 20 éves lány érdeklődne iránta:D Szóval emiatt ne aggódj.
2017. dec. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy próbát megér :)
2017. dec. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat!!:))
2017. dec. 18. 20:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!