Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Működhet, létezhet úgy párkapc...

Működhet, létezhet úgy párkapcsolat, hogy az ismerkedésnél nincs testi vonzalom, nem tetszik abszolút külsőleg?

Figyelt kérdés
2014. júl. 8. 20:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem.
2014. júl. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem hinném annyira csúnya?
2014. júl. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem igazán... hidd el, kell az a testi vonzalom
2014. júl. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem ilyenből lett 5 éves kapcsolatom. Az ismerkedésnél nem tetszett, nem vonzódtam hozzá, de ahogy megismertem egyre jobban és jobban...
2014. júl. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De hogy ez változhat-e?
2014. júl. 8. 20:13
 6/9 anonim válasza:
Férfiként talán igen. Nőként soha nem fogod kívánni!
2014. júl. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

"Férfiként talán igen. Nőként soha nem fogod kívánni!"

Na ezt a nemenkénti általánosítást nem értem? Férfiként miért igen, nőként, miért nem?

2014. júl. 8. 20:17
 8/9 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, nekem változott és teljesen okés volt a szex is meg minden, mert mint írtam, bele szerettem. 27N.
2014. júl. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát, attól függ, hogy ismerem meg. Tehát ha azért ismerkedek, hogy pasit találjak, akkor nem is nézek rá olyanra, aki nem jön be külsőleg, de ha mondjuk úgy ismertem meg, hogy nem vonzott, de barátok lettünk, és később beleszerettem, akkor oké. :) (Ilyen hosszú mondatot sem írtam még XD)
2014. júl. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!