Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Működhet egy ilyen fiúval?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet egy ilyen fiúval?

Figyelt kérdés

Van egy 17 éves srác (osztálytársam), aki hihetetlenül intelligens, művelt is, az egyetlen gond, hogy iszik, cigizik, és néha füvezik is. Nem zavar, ha bulizik, én sem vizet iszom hétvégén, csak azért szeretek mértéket tartani, na meg azért emlékezni arra, hogy jól érzem magam... Szóval kicsit más társaság, de mostanában elkezdett érdeklődni irántam. Csokit adott, mindig odajön beszélgetni, mindig hozzám ér, ilyesmi. Amikor ez úgymond elkezdődött, én a fejéhez vágtam minden, amit a "dolgaival" kapcsolatban gondolok, elmondtam, hogy a cigit (különböző okokból) nem tudom tolerálni, és azt sem értem, miért kell minden hétvégén a föld alá innia magát. Ő nem szólt közbe, csak figyelt, és aztán annyit mondott, hogy nem lehet mindenre nemet mondani. Azt hittem, ezzel vége is, de azóta is keresi a társaságomat, és ha ott vagyok, sosem gyújt rá. A haverjai közül van, akit hidegen hagy, hogy többet van velem, volt, aki meglepődött, volt, aki meg felháborodott, hogy egy ilyen lány érdekli... A héten egyik este egy helyen voltunk, és a haverjai helyett szinte csak velem beszélgetett, semmit nem ivott, de azért látszik, hogy ő sem igazán tud mit kezdeni ezzel a helyzettel, talán ezért is nem történt még semmi konkrét. Megdicséri a ruhámat, a hajamat, érdeklődik, mi van velem, megsimítja a vállamat/hátamat, de ennyi.

(Hozzá kell tenni, hogy nem szokott játszani a lányokkal, nem is tudom, mikor volt utoljára barátnője, nagyon udvarias és alapvetően jóindulatú, nem is igazán hallottam még, hogy rosszat mondott volna valakiről.)

Nyilván nem ringatom magam abban a hitben, hogy teljes pálforduláson megy keresztül miattam, de van rá esély, hogy visszafogja magát? A szüleim konkrétan utálják őt is és a családját is, ami persze, hogy zavar, de nyilván nem ők fognak dönteni helyettem... Ti mit tennétek a helyemben?



2014. dec. 6. 19:07
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Majd jönnek ezután a keményebb szerek. Nem éri meg neked.
2014. dec. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Legalább próbálkozik...
2014. dec. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs gond vele. Ha lemond a szenvedélyeirol érted fontos vagy neki ez jackpot
2014. dec. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én is ettől félek... De ő is nagyon jól tudja, hogy ez nem jó, és tényleg próbálkozik. Az apjával van a baj, ő volt az, aki sosem mutatott neki példát, ő viszont ki is jelentette, hogy nem akar rá hasonlítani, és nem lesz alkoholista. És nem is az, de ki tudja, mi lesz később...
2014. dec. 6. 19:14
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nehéz lesz vele ám. Nem úgy működik, hogy eddig ennyit ittam meg füveztem, ezután meg majd hirtelen jóval kevesebbet.


" Ő nem szólt közbe, csak figyelt, és aztán annyit mondott, hogy nem lehet mindenre nemet mondani. "


Szóval ennyivel intézte el a te véleményed. Ez nálam inkább unintelligens és ostoba. Majd lehet 2 hétig bírja, aztán az elvonás mindenkiből állatot csinál.

2014. dec. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fű.. Érdekes.. Ehhez nem fűzök semmit. Én nem élek vele, de emiatt egy komolynak ígérkező kapcsolatról nem mondanék le.. Meg amúgy is.. Amint együtt vagytok, lehet alakítani a másikon :) Szerintem adj neki egy esélyt. Sokat nem veszíthetsz.. Vagy mond meg neki, hogy nem érdekel és ne húzd szegényt :/ Minél tovább húzod, annál jobban próbálkozik és ha nem jön össze neki, annál mélyebre fog süllyedni mint a piával és társaival.. Legyél vele őszínte! Vagy mond meg neki hogy nem, vagy.. Érted ;)
2014. dec. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
Füvessel és piással soha.
2014. dec. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
"az apjával van baj, aki sohasem mutatott neki példát"- más emberre a legkönnyebb ráfogni a saját hibáinkat. 17 évesen már a maga ura, nem másra kell mutogatni. Nekem 12 évesen elváltak a szüleim, apám megcsalta anyámat, sohasem volt ott, amikor kellett, nem lehetett vele beszélni, mégsem füvezek, vagy iszok, soha nem cigarettáztam, egyetemre járok és küzdök a céljaimért.
2014. dec. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!