Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 34 éves nő és 22 éves férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

34 éves nő és 22 éves férfi (vagy fiú, ahogy tetszik), működhet hosszútávon ez a kapcsolat?

Figyelt kérdés
Nyolc hónapja tart a kapcsolatunk és nagyon jól érezzük magunk benne. Komoly a dolog, mert már fel is vállaltuk. Az elején nyilván nekünk is furcsa volt, de hamar elfogadtuk magunk. A családomnak nem tetszik a kapcsolatom, de nem tudnak normális érvet felhozni ellenünk. Az anyám lehetne szöveg pl. messze nem helytálló. A másik az, hogy lehet, hogy ő lassan gyereket szeretne. Nos, nem lehet, hanem biztos, beszéltünk már róla. Jövőre elvégzem az egyetemet, ez biztos, mert jól megy. Utána találhatok munkát, de ha nem menne, akár én is otthon maradhatok a gyerekünkkel. Azt is mondják, hogy csak szórakozik velem és kihasznál. Nem gondolom, hogy bármi van bennem, amit ki tudna használni. Nem csak a testiségről szól a kapcsolatuk, rengeteg közös témánk van, rendszeresen járunk színházba, közösen sportolunk. Szóval egyetlen gondunk van, a külvilág úgymond megvetése, de az elég zavaró.
2014. máj. 7. 07:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
8 hónap után korai bármit mondani
2014. máj. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez majd alakul,de siman müködhet,föleg ha mindketten jol erzitek magatokat,boldogok vagytok,nem kell foglalkozni senkivel! Erezzetek jol magatokat,ez a lenyeg.
2014. máj. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
46%

Eddig nagyon úgy tűnik működik de az majdnem borítékolható, hogy hosszútávon nem fog, főleg nem gyerekkel. Egyszerűen nem tudom elhinni, hogy neked előbb utóbb nem fog megtetszeni egy fiatalabb lány/nő.

Azért gondolj bele, egy 36 éves férfi még nem idős, nagyon is szalonképes lesz a huszonéves lányok körében is. Komolyan azt mondod, hogy te maradsz az 50 éves feleséged mellett gyerekkel, mintsem válassz egy 24-25 éves nőt? Akkor pedig még a gyereked sem lesz több 12-14-nél, tehát nem szakíthatsz csak úgy egyszerűen.

2014. máj. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Igen, később jobban fog látszani a korkülönbség, ezen én is gondolkodtam, de addigra már tizenegynehány éve együtt leszünk, akkor már a hosszú évek is összekötnek minket. Valamint a férfi várható élettartam jóval rövidebb, így majdnem egálban vagyunk.
2014. máj. 7. 08:01
 5/14 anonim ***** válasza:

Én úgy látom az írásod alapján, hogy te is soknak tartod ezt a korkülönbséget, de közben próbálod magad bíztatni, hogy jó lesz menni fog. " A

másik az, hogy lehet, hogy ő lassan

gyereket szeretne." Vagyis te még jó pár évig nem. Tegyük fel, lesz gyereketek. Azt írod tizedvalahány éve együtt lesztek és az évek összekötnek. Erre nem építhetsz. Hány olyan házasság van, ahol a gyerek nagykorúsága után a szülők elválnak mert rájönnek, hogy ez így mégsem működik. Az, meg, hogy a férfiak hamarabb halnak, megint csak gyerekes és felelőtlen buta gondolat. Legalábbis ilyen indokokkal szerintem nem szabad belevágni egy kapcsolatba.

2014. máj. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Köztem és a párom között elég nagy a korkülönbség. 21 év de fordított irányban. Én is azt gondoltam, hogy ez így biztos nem fog kitartani semeddig. Kis szórakozás és kész. Azóta 6 év eltelt. És jobban működik mint eleinte.
2014. máj. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 PearlDiver ***** válasza:

Ha nem működHETne hosszú távon, nem is jöttetek volna össze. A lehetőség benne van, a többi már az érett hozzáállásotokon múlik, fel tudjátok-e mérni a buktatókat, jól kommunikáltok-e, rá tudtok-e rendszeresen csodálkozni egymásra. Össze tudjátok-e hangolni egyenrangúan az elképzeléseiteket.

24f

2014. máj. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Azért azt vedd számításba, hogy 1-2-3 (MAXIMUM) éven belül gyermeknek kell születnie a kapcsolatból,különben kifut a párod az időből.


Ha találsz rendes munkát diploma után,amiből meg tudtok élni,akkor működhet.

2014. máj. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Simán működhet, ha elég érett vagy hozzá. Nálunk ugyan csak 3 év 5 hónappal fiatalabb a férjem, de volt aki le akarta beszélni az esküvőről mivel 22 volt amikor feleségül vett másfél év után, és rajtam kívül nem volt mással. Akkor én 25 voltam. De őt nem érdekli más nő. A fiatalabb lányokat mind éretlennek látta saját magához...és csak komolyban gondolkodott. A korosztályában meg minden csaj plázacica volt, amit utál, vagy diszkóri...bi, amit szintén. Szóval érettség szempontjából mi jobban illünk egymáshoz, mintha valami kis csitrit választott volna. Aztán meg nyögné hogy félredugott a csaj, mert élni akart...


Ha mindketten akarjátok és illetek is egymáshoz akkor működhet. N/28

2014. máj. 8. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nehogy már az "x év múlva mi lesz" gondolatok vezéreljenek! Jó, persze, kell előre tervezni. De a kívülállók nem tudhatják, hogy nálatok otthon belül mi van. Attól, hogy nem egy időben születtetek, de ha Te felnőttesebben gondolkozol, nem fiúként, akkor miért ne érhettek össze? A külvilággal meg tegyél úgy, hogy büszkén nézel rájuk vissza, hogy ők érezzék azt, hogy zavaró a tekintetük, legyenek ők zavarban.

Én azért inkább hajtanám, hogy a nő legyen otthon a gyerekkel, mert ez már sok(k) lenne a külvilágnak, külvilágtól.

2015. máj. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!