Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem a a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a a legjobb fiúbarátomba?!

Figyelt kérdés
Szeptemberbe talalkoztunk elkezdtunk joba lenni de van baratom mar fel eve es o pasim legjobb baratja..es mar nem erzek ugy a fium irant mint regen..es eddig probaltam magamnak mondani hogy nem erzek iranta semmit..de ez megvaltozot..mit tegyek?? Nekem azt mondja hogy nem akarja a sracot megbanti..meg hogy ezzel szetmenne a baratsagunk..de valahogy erzem hogy ez tartja ot vissza..mit tegyek?? Ugyerzem ha vele beszelek mintha vele olyan jo..valaki segitsen nem tudom mit tegyek.. :(

#szerelem #több mint fiúbarát
2017. jan. 23. 17:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Először is.. ha nem érzel már semmit a párod iránt akkor szakíts vele, neki sem jó ha csak azért vagy vele mert nem akarod megbántani.

Ha pedig szakítottál vele akkor próbáljatok meg barátok maradni és ha nem is rögtön, de egy idő után csak megérti és nem fogja érdekelni ha összejössz azzal a fiúval, pláne ha már ő is továbblép valakivel! De ez azért személytől is függ..

17/L

2017. jan. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!