Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi lehet velem szerintetek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet velem szerintetek?

Figyelt kérdés
Van egy fiu akivel mar 2-3 honapja beszelgetunk de 1 honapja kezdtunk el folyamatosan talalkozni(segit minket hogy egy suliba jarunk) es oke hogy az elso par tali elott van az az erzes amikor "mindjart rosszul leszek annyira izgulok" de azota mar kb 20x taliztunk es meg mindig gorcsbe randul a gyomrom ez igy mitol lehet?

2017. dec. 19. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is igy voltam a barátommal az első pár hétbe.
2017. dec. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tested fel tole.
2017. dec. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Detto,velem is ugyan ez van sajnos énse tudom hogy mitől lehet ez az érzés,de engem nagyon zavar mert már rendesen nevetsséges ahogyan a múltkor is viselkedtem ez miatt a srác előtt szóval engem is érdekelne ez,hogy mitől lehet...
2017. dec. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Remeges fokent a labak.
2017. dec. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hiába találkoztatok már annyiszor, ez nem változtat azon, hogy te belül még mindig félsz. Amíg nem jutsz el addig a pontig, ahol már feloldódsz a vele való beszélgetések során addig ez így lesz. Ez azért van, mert kölcsönös a szimpáti, azaz tetszik neked nagyon a fiú, és félsz, hogy valamit rosszul mondasz, vagy csinálsz, és ez befolyásolni fogja a kapcsolatotokat. Ez idővel elfog múlni, de ha a helyedbe lennék, én felhoznám ezt neki témának! Mond el neki, és nézd meg utánna mekkora különbség lesz.:) Ha utánna előjönne ilyen valami kellemetlen akkor nevess rajta, és mond el, hogy “na látod, ez volt az”.:) Az is lehet, hogy ő neki is van ilyen. Sok sikert! 19/F
2017. dec. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hello kedves útolsó válaszoló én pedig a útolsó elötti lenék szoval ezt az egészet hogy mondjam neki? Ugy hogy "az van hogy a közeledben folyton görcsberándul a gyomrom és hogy ez valószinűleg azért lehet mert meg akarok neked felelni és mert mindent jól szeretnék csinálni igy ezért nagyon zavarba vagyok elötted" ez igy jó vagy kicsit másképpen kellene fogalmazni?
2017. dec. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Rosszul írtam bocsánat,a 3.kommentelő voltam!
2017. dec. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!