Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Valami gond van velem, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami gond van velem, ha eddig összes párkapcsolatom akkor ment tönkre, amikor már igazán szívből, őszintén szerettem a lányt?

Figyelt kérdés
Elég bunkónak tartanak, olyan típusnak, aki elég rideg és távolságtartó, nehezen mutatja ki, ha szeret valakit, de amikor igen, akkor valamiért minden volt csajom kiszeretett belőlem és elhagyott eddig... Bezzeg míg köcsög szemét bunkó voltam ők voltak fülig szerelmesek belém. Ki érti ezt?

2017. dec. 12. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:
PONTOSAN! És ez egy nagyon fontos ténymegállapítás, amiből érdemes levonnod a következtetéseket.
2017. dec. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
65%

Van igazság benne. Valahogy amikor kimutatod az őszinte szeretetedet egy lánynak, akkor több olyan hatást váltasz ki belőle, ami neked nem jó:


- érzi hogy mennyire szereted és akaratlanul is összehasonlítja azzal, hogy ő is ilyen szinten érez-e irántad... és ha a válasza erre az, hogy nem, akkor behúzza a kéziféket és igyekszik kilépni a kapcsolatból. (félelem, húha ez a srác komolyan szeret engem, tudom és akarom én ezt viszonozni felé? Nem. Hát akkor szálljunk ki ebből a kapcsolatból.)


- egyszerűen csak addig vagy számára érdekes, amíg nem érzi, hogy a kezében tarthat és megszerzett (érdeklődésvesztés)


Nagyon hülyén hangzik, de nem szabad kimutatnod őszintén az érzéseidet, mert akkor így fogsz járni. Persze ezt az összes csaj le fogja tagadni, hogy ez nem így van... Rád bízom, hogy nekik hiszel-e :) Azt tudom, hogy én eddig nem egy csajt veszítettem el azért, mert megszerettem őket és nem voltam nyálas velük meg semmi, csak okot adtam arra ezzel, hogy összehasonlítsák a saját érzéseik komolyságát az enyémmel és elbizonytalanodjanak. Állítom neked, hogy sokukkal a mai napig együtt lennék, ha nem így tettem volna :DDD Ez a vicc az egészben. Mivel rohadtul megbántottak ezek a lányok, ezért be akartam bizonyítani, hogy igaz az elméletem és jelenleg 5 barátnőm van és egyiknek se mutatom ki őszintén a szeretetemet és lassan 2 éve együtt vagyok az összessel :D Nem azt mondom, hogy ez normális és nem is jó így nekem, mivel nem tudok őszinte és szabad lenni, csak sajnos bebizonyosodott, hogy a csajokkal nem szabad őszintének lenni, akárki akármit mond nekem... Valójában az van, hogy ha nem mutatod ki, hogy szeretsz, csak minimálisan, akkor az a jó megoldás. Az összes többi esetben el fognak hagyni :)

2017. dec. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Na most... kérlek titeket, hogy ne húzzátok rá ezt csak a lányokra. Egyáltalán nem nem függő, alap emberi dolog, hogy megijedsz, ha valaki nagyon közel kerül a privát szférádhoz. És azért is mondom ezt, mert én lányként folyamatosan olyan srácokba bottlok bele, akiknek az elején még érdekes vagyok, aztán amikor megmutatom az érzéseimet, ott hogynak. Szóval ezt tényleg nem csak lányok csinálják.
2017. dec. 29. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!