Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » El szeretném hívni a volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El szeretném hívni a volt osztálytársam egy "randira". Korai lenne? Többi lent.

Figyelt kérdés
Úgy alakult a helyzet, hogy az egyik volt osztálytársam elkezdett hiányozni, megjelent többször is az álmaimban, és nem hagyott nyugodni a gondolat, hogy mit kéne tegyek. Így hát egy jó barátnőjétől megszereztem a számát, mivel Őt semmi közösségi oldalon nem találtam. 2 éve nem láttuk egymást, és nem is beszéltünk. Bátorkodtam ráírni egy sms-t, bevallottam neki, hogy hiányzott, ezért “muszáj volt felkutatnom”, persze nem pont ezekkel a szavakkal. Teljesen jól fogadta, és kedves még most is. Régebben látszott, hogy odavolt értem, csak én hülye nem cselekedtem sajnálatos módon. Azt, hogy most mit érez, csak Ő tudhatja. Mivel most amúgy is szezonja van ennek, azon gondolkoztam, hogy nem-e lenne “korai” elhívni jégkorizni, vagy akár elmenni valami jó helyre, simán beszélgetni, vagy akár enni egyet valahol. Ilyen ügyekben nem vagyok tapasztalt, nem állok össze csak úgy mindenkivel, szóval tényleg nem tudom mit tegyek, mert rettenetesen tanácstalan vagyok. Azért is lenne jó elhívni, mert sms-en keresztül annyira nem is vagyok jó beszélgető partner, élőben sokkal többet tudnék “adni” magamból. Nem is húzom tovább a szót, mert még a végén senki sem olvassa el. :D Remélem tudtok valami jó tippet adni. Előre is köszi. :) 16/F

2017. dec. 20. 23:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hívjad,ha szeretnéd; nem véletlenül jelent meg benned ez a vágy; egyébként akkor még lehet az is, hogy még nem randinak fogjátok fel, csak egy szimpla találka. Végtére is, azt mondtad, jól fogadta, hogy felkerested.
2017. dec. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, ha könyvet írsz , azt is elolvasom.

Egyébként hívd, fölösleges rágódni rajta, ha nem fogadja el a randit, akkor max ugyanúgy éled az életed ahogy eddig.

2017. dec. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ha szeretett, akkor ez bizonyára jól esik neki. Sok sikert!:)
2017. dec. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Abszolút semmi tolakodás nincs benne, annak idején első barátnőmet legelőször én is jég korizni vittem. Vidd oda, ahova szeretnéd, jégkori is tökéletes. Nem ezen fog múlni, hogy összejön vagy sem :) Ha hiányzol neki, és szívesen látna biztos hogy szinte bármire kapható lenne
2017. dec. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a bíztató válaszokat. Elhívtam, a válaszra még várok. Megírom majd ide is az igen/nemleges választ. :)
2017. dec. 21. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!