Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szeret vagy nem szeret engem?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret vagy nem szeret engem? Vagy játszik az érzéseimmel?

Figyelt kérdés

Van egy lány..nekem régóta tetszik közel 1 éve. Találkozunk is majdnem napi szinten.(iskolába)

Olyan baj van hogy nem ír fb-n. Néha néha válaszol pár óra pár nap el teltével..esetleg..üzenetet meg nézni de nem válaszol. Írtam neki hogy szeretem ő is ezt írta vissza. Én személyesen is mondom neki de ő csak annyit mond hogy oke vagy hogy jó. Együtt akar lenni velem de egyszerűen semmi hajlandóság nincs benne. Se egy puszira sem egy ölelésre. Ha én akarok adni azt vissza utasítja.Ha el hívom talizni sosem ér rá.De a barátnőivel rendszeresen csavarok.

És a nagy kérdés hogy ezt miért csinálja?


2017. dec. 23. 09:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak le akar rázni, de lehet nem meri egyenesen bevallani.
2017. dec. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Jézusom... Őszintén sajnálom, de ki kell ábrándítsalak, téged nagyon sz*pat ez a lány.

Hogy ez jól esik -e neki, vagy csak fél elutasítani, azt innen nem tudom megmondani, de hagynod kéne, mert csak magadból csinálsz hülyét.

2017. dec. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát,szerintem a továbbiakban hanyagold őt,mert nem akar tőled ezek alapján semmit,viszont ez esetben igazán mondhatta volna neked,ahelyett,hogy az érzéseiddel játszik :/
2017. dec. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak megy nála ez a "nekem már van barátom dolog". Hagyd.
2017. dec. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ha már többen ezt írjátok akkor csak el kell fogadjam hogy hagyni kell.. Pedig nem akartam ezt el ismerni magamnak..

Miért ilyen igazságtalan az élet..meg miért vannak ilyen emberek nem értem.:/

Köszi a válaszokat.

2017. dec. 23. 15:45
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne félj,lesz majd aki értékelni fogja az igyekezeteidet :)
2017. dec. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"miért vannak ilyen emberek nem értem"


Nem is kell, mert ezerféle oka lehet, felesleges a miértekre pazarolni az energiát. Sok dolgot nem fogsz még érteni az életben, szóval ez ne szegje kedvedet!

Inkább keress olyan embereket, akik értékelik a barátságodat! Sokkal kifizetődőbb.

Ezt a lányt meg bátran küldd el a rákba, ha esetleg megérdeklődné, hogy miért nem "futsz" már utána (bár erre igen kevés az esély)!

2017. dec. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Hát az lesz..akinek egy rózsa is kevés..na meg az hogy őszintén el mondok neki mindent..hát akkor menjen amerre lát.
2017. dec. 23. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!