Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan "leckeztessek" meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan "leckeztessek" meg egy pasit, aki jatszik az erzeseimmel?

Figyelt kérdés
Nem beszelunk, de regen tetszettem neki es ha egy kozegben vagyunk, folyton engem nez. Viszont rengetegszer meglattam mas csajokkal, hogy tanitja oket gitarozni (o is gitarozik), kavar mas csajokkal.
2014. aug. 24. 19:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Fenekeld el xD,attól hogy még gitározni tanítja őket nem feltétlen azt jelenti hogy csajozik inkább csak figyelem felkeltés
2014. aug. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

tole 15 evvel fiatalabb csajokkal szorakozik. Ide viszi oket, oda viszi oket. Ismerem a sracot, jah es mellesleg evek ota szeretem, es ezalatt az ido alatt o folyamatosan bantott engem lelkileg.

Szoval 1. leszarom, hogy gyerekesnek tartasz, de te meg nem tudsz ertelmes valaszt adni.

2014. aug. 24. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!