Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem tudom őt szeretni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom őt szeretni?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok. Most gondolhatjátok, hogy ilyen fiatalon inkább hintázzak a játszótéren, de ez most tényleg fontos, komoly dolog nekem.

Na szóval van egy fiú aki 17 éves (ez a korkülömbség kicsit mindkettőnket feszélyezte) aki régebben tetszett nekem, sokat beszélgettünk de én nem igazán értettem a jelzéseit, és azt hittem, nem is akar tőlem semmit. Így hát inkább el akartam felejteni az egészet. Ez sikerült is. Szépen lassan elkezdtem lekoptatni. Neki ez fel is tűnt, és tiszta vizet öntve a pohárba, szerelmet vallott nekem és elmondott mindent az eddigiekről, aztán én is elmondtam neki mindent. Ő ezt nagyon rosszul voselte. Először full becsavarodott, mindent számon kért, szídott stb, de aztán ez abbamaradt. Itt szerintem csak megpróbált megutálni engem, de nem sikerült neki. Még magát sem utáltatta meg. Ezután meg csak simán némán felejteni próbált. Az se ment neki. Még mindig nagyon szeret engem. Olyan fogyelmes velem, mitha együtt lennénk és mostanában egy olyan oldalát ismerem meg ami annyira "szép", annyira ritka manapság, olyan tisztelendő... mint embert, nagyon szeretem őt, de nem tudok belé szerelmes lenni. Most már nem is tetszik igazán. Szerintetek miért van ez? Miért nem tudok szeretni?



2017. dec. 23. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:
A szerelmet nem lehet erőltetni. Az vagy jön vagy nem.
2017. dec. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sajnos a szerelmet nem lehet erőltetni. Emberként szereted, főleg azért mert ilyen veled. De egyikőtöknek sem tenne jót ha ezt a szerelem dolgot erőltetnétek.
2017. dec. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Annyira nem értem magam. Itt van elöttem az álom fiú, aki szeret is engem. Olyan mint az álmaimban, mégsem tudom őt viszont szeretni. Szinte már én érzem rosszul magam miatta :/ Ez normális dolog?

2017. dec. 23. 21:30
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet túlzásba viszi a nyomulást. Nem a valódi önmagát mutatja neked a srác. Ezért nem tudod őt tisztelni.
2017. dec. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Pont hogy tisztelni tudom. De szeretni nem.
2017. dec. 24. 19:09
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem ismered elégé. Ezért nem tudsz azonosulni vele és ráhangolódni. Nem érzed a lelki ritmusát (egyszer fenn, egyszer lenn).
2017. dec. 25. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!