Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szeretem és nagyon hiányzik....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem és nagyon hiányzik. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nagyon tetszik és nem tudom hogy én is neki. Van egy baráti társaság amibe mind ketten benne vagyunk. Mikor ott találkozunk akkor úgy veszem észre hogy eléggé keresi a társaságomat viszont mikor facebook beszélgetünk privátba akkor mindig csak 1-2 szavas válaszokat ír és ő nem kérdez semmit csak válaszol és akkor úgy érzem mintha nem is érdekelném. Szeretném neki elmondani hogy többet érzek iránta mint barátság csak félek ha nemet mondt akkor vége lesz a barátságunknak és annak a baráti társaságnak is ahova mind ketten járunk.

16l 17f



2017. dec. 24. 23:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát vállald a kockázatott hisz úgy tartja a mondás kockázat nélkül nyereség sincs.(amugy valamilyen szinten tuti érdekled a lányt szoval hajrá)
2017. dec. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg..egyszer élsz.
2017. dec. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
en is pont ugyanebben a helyzetben vagyok csak az egesz lany versioban.... at tudom erzeni hogy mi a gondod hisz nekem is ez a gondom hogy mi lessz ha.. szerintem a legjobb az amikor csak halvanyan utalgatsz arra hogy o tetszik neked de szemtol szembe, interneten nem latod az arckifejezeset ezert nehez lessz megallapitanod hogy most mit gondol az egeszrol
2017. dec. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!