Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy srác akit nem tudok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác akit nem tudok elfelejteni 2016ota. Kb semmi közöm nincs hozzá de mégis mindig visszaternek hozzá a gondolataim és a vágyaim. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel 2016nyaran találkoztam egy táborban.Nagyon tetszett és a mai napig is tetszik.Nem beszéltem vele még élőben sosem,viszont a barátnőmnek is tetszik és ő beszél is vele chaten.Az eddigi barátaimnal(akikkel jártam)nem éreztem ezt,mint amit ez iránt a fiú iránt.Szerintetek ebből valaha lesz még valami,vagy reménytelen?Össze fog-e hozni a sors vele vagy sosem?Nagyon szeretném ,ha ő lenne úgymond az első szerelmem,mert nem voltam még igazából szerelmes...

2017. dec. 25. 20:24
 1/5 A kérdező kommentje:
Anno a táborban szemeztünk egy párat ,de szerintem egyáltalán nem tud rólam és nem is emlékszik erre,se rám ,hogy valaha is látott volna engem vagy valami...De szerintetek össze hozhat vele a sors majd gimiben kb?Mert nem is szeretnénk ballagasig senkivel járni+nem léphetek felé túlságosan ,sőt kb semmennyire ,mivel a barátnőmnek is tetszik és ő uyg tudja hogy nem tetszik nekem már mióta...
2017. dec. 25. 20:28
 2/5 Mádár0218 ***** válasza:

Szia! Nekem is volt / van ilyen nekem 3 évig volt olyan hogy meghaltam úgy szerettem, de ugye akárhányszor elmondtam neki offolot :/ így 2 évig depressziós voltam, mostmár úgy vagyok vele hogy még mindig szeretem, de próbálom elfelejteni majd jön más remélem.


A tapasztalataim alapján, kezdj el vele beszélni, és ha tetszik valj neki, és reméljük jó lesz, na de jön a DE gondolj bele abba hogy ha össze jösz a sráccal a barátnődnek hogy fog tetszeni és hogy fog neked tetszeni ha ő fog vele össze jönni?


Ha meg elakarod felejteni, sok idő után :)


18/F

2017. dec. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!:)

Én nem igazán szoktam kezdeményezni vagy ilyesmi,de így nem is szeretnék,hogy a barátnőmnek is tetszik..Inkább lehet a sorsra bíznám a dolgot.Már mondtam a barátnőmnek azt,hogy ő jöjjön össze vele mert akkor meglátnám,hogy osszeillenek e és ha igen akkor hagyom a dolgot de ha nem,akkor úgyis mesélne róla meg ilyesmi..A napokban beszélt arról hogy szeretne a sráccal találkozni,viszont nem egyedül.En szívesen elmennék vele de nem tudom hogy jó ötlet-e.

2017. dec. 25. 22:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Már ebbe is utánoz a barátnőd, hogy ő neki is tetszik és beszél vele?😂
2017. dec. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Mádár0218 ***** válasza:
100%
Ne te menj vele, mert ha lesz valami nagyon szarul fog esni hidd el.
2017. dec. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!