Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek mit javasoltok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Van egy fiu aki szerintem helyes és a fellángolás felé megvolt viszont 600-650 km lakik tőlem mit tegyek?
2017. dec. 25. 20:34
 1/6 anonim válasza:

Találkoztál már vele élőben valaha is?És hány éves vagy ,ha szabad tudni?

De amúgy véleményem szerint ha valaki ilyen távol lenne tőlem akkor én nem erőltetnén ezt,mivel messze van és sok lenne a gond a táplálkozással meg ilyesmi..Ha netalán tán osszejonnetek (járnátok,akkor sem hiszem hogy sokáig bírnátok ezt..)

2017. dec. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem sosem találkoztam még vele egész másik országban lakik:(
2017. dec. 26. 10:39
 3/6 A kérdező kommentje:
Már csak abban reménykedek hogy egyszer hátha egymásra találunk ha nagyobbak leszünk:(
2017. dec. 26. 10:43
 4/6 A kérdező kommentje:
Egy ideig írogatunk Októberben ismertem meg aztán nem irt nekem már vissza még most decemberbe meg igen mire elfelejtettem újra irt és ujra vonzódom hozzá szüleimnek utaltám rá hogy van egy fiu nagyon messze tölem de az volt a válaszuk hogy felejtsem el:(
2017. dec. 26. 11:12
 5/6 anonim válasza:
Hát ha élőben még nem találkoztál vele ,akkor ha egyszer találkoznál vele nem is biztos hogy ugyanazt éreznéd...Viszont lehet összehoz majd vele a sors ,pl idekoltozik vagy vmi,de most nem tudsz semmit sem tenni.Nem azt mondom ,hogy felejtsd el őt ,mert tudom hogy nehéz és minél jobban el akarod felejteni annál jobban nem sikerül.. Viszont próbálj másra koncentrálni és ne mindig az járjon a fejedben hogy mi lesz vele és veled.
2017. dec. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon megvisel a dolog folyton mikor már probálom elfelejteni rám ír és aj:( nagyon kedves fiú bár egy félreértés miatt most nem kommunikálunk.
2017. dec. 26. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!