Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Meddig lessz még a neve a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig lessz még a neve a fejemben?

Figyelt kérdés
Az a szomorú helyzet ,hogy már majdnem fél éve ,hogy szakított velem a barátnőm és a neve még mindig a fejemben van , első szerelem volt , nektek mennyi ideig volt a neve a fejetekben ? Eleget gondoltam arra ,hogy mit tett velem és szégyelhetné magát ... De az a szívem szerint csodálatos és fejem szerint utálatos a neve ,még mindig legalább naponta 1-2 szer beugrik .... Mióta szakitottunk nem is beszéltünk csak találkoztunk ,legközelebb két és fél hónap múlva biztos fogunk találkozni ,hogyan viszonyuljak hozzá (fél napot össze leszünk zárva ) de nem tudom ,hogy hogyan viszonyuljak hozzá legyek kedves ,vagy legyek közömbös ? Vagy legyek közömbös és ha hozzám szól akkor kedves ? Az a helyzet hogy a szívem egy nagyon ici picit még mindig szereti ,és az agyam meg haragszik rá , előre is köszönöm a segítségeteket és a jó tanácsaitokat !

2017. dec. 26. 06:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Az első szerelemre szerintem mindenki emlékszik.Sőt még én is.Ez bennünk marad mert ő volt az első.Úgy volna jó ha nagyon ritkán gondolnál rá.Milyen okból vagy vele összezárva?

Azt ajánlom hogy próbálj meg másik lányba beleszeretni.Ismerkedj sokat, így biztosan találsz magadnak valót.

2017. dec. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Közel 50 felejthető kapcsolaton, sok-sok egyéjszakáson, egy elrontott házasságon túl, évtizedek óta boldog házasságban élve is emlékszem az első szerelemre. Ez így szép. Így van rendben. Minden emlék megfakul idővel, a legtöbb csajnak már a nevére sem emlékszem, és simán elmennénk egymás mellett az utcán, ha találkoznánk. De az első szerelem örök emlék marad!
2018. jan. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!