Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi a helyzet köztünk?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a helyzet köztünk?

Figyelt kérdés
20/l vagyok, van egy nagyon jó fiúbarátom, ő 23. Kb 3 hónapja mindennap beszélünk, van olyan, hogy reggel 10től éjszaka fel egyig. Nagyon sokat szívjuk egymás vérét. Ha meglátjuk egymást, automatikusan elmosolyodunk. Mások szerint hatalmas köztünk az összhang is, ha egymás társaságában vagyunk. Egy probléma akadt, a múltkor kifaggattam, hogy mi az ideálja, amiből minden igaz volt rám, kivéve az a tény, hogy szerinte mellé egy alacsony és sovány lány illik. (Nem mondom, hogy kövér vagyok, de van mit rajtam fogni.) Szerintetek ez milyen szituáció, ő érezhet valamit irántam? (Én nagyon belé vagy esve.)
2017. dec. 26. 20:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehetséges hogy érez valamit irántad, csak nem mer lépni.
2017. dec. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!