Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek most mi a helyzet?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most mi a helyzet? Inkabb hagyjam?

Figyelt kérdés
Az van h van egy fiu akiver reg ota beszelek ,egyik nap zetuk egymast es az nap ram is irt beszeltunk .aztan nem beszeltunk 2 apot es en ra irtam es o meg mintha mar nem is erdekelnem ...azt mutatta ki azokban a napokban mikor beszeltunk h be jovok neki mivel nagyon sok kepet kuldott a keresem nelkul meg videot is meg volt is arrol szo h be jovunk egymasnak es mondta h azt gondolod h nem ...szoval igazabol csak hulyitett mi ...mert tegnap ra irtam es olyan mintha leszarna es kuldott egy kepet ...es engem erdekel de mar azt se tudom mit erzek mert ha meglatom ugy ver a szivem meg mindig ot keresem mindenhol de most olyan mintha nem erdekelne ... nem ertem ezt mar ...lehet h csak szeretethianyom van vagy tul kedves volt hozzam ...ahh nem tudom veletek volt mar ilyen ...

#szeretethiány #Feltekeny vagyok #Inkabb hagyjam
2017. szept. 10. 09:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Inkább hagyd, vagy legalább ismerkedj másokkal is.
2017. szept. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ajánlanám figyelmedbe a helyesírási szótárt.
2017. szept. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!