Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen nehéz továbblépni...

Miért ilyen nehéz továbblépni és felejteni?

Figyelt kérdés
Szakítottam barátnőmmel mert mielőtt összejöttünk a munkahelyén a főnöke aki családos ember,tett olyan dolgokat ami az én normáimba messze nem férne bele(kacsintgatás a munkahelyen,dicsérgette a szépségét,volt,hogy hazavitte kocsival,amikor beteg volt meglátogatta a kórházban s óránként hívogatta,többször kapott plusz pénzátutalást,s megkérdezte tőle,hogy szeretne-e magasabb pozíciót betölteni a munkahelyen,mert ha igen akkor erre addig lenne lehetősége míg ő a főnöke).Ez már akkor meglepett engem,nehezen is fogadtam el a dolgot mert ez erős flört jelleget adott a dolognak,és a barátnőm nem is ellenkezett ami azért bántó mert egy nős pacákról van szó.Azóta eltelt pár hónap,összeköltöztünk közben,és most kiderült,hogy elő lett léptetve és én teljesen kivagyok ez miatt,mert tisztában vagyok vele,hogy ezt szimpátia alapján kapta nem pedig a munkában való kimagasló teljesítménye miatt.Úgy vagyok vele,hogy ha tisztességes akkor ezt nem fogadja el,nekem pedig ilyen emberre nincs szükségem.Nemrég egy kalandja is volt egy legénnyel aki az egekig magasztalta,de ezt is csak később tudtam meg azt is úgy,hogy egy közös ismerősünk meglátta őket együtt.Aztán jött a szöveg,hogy még engem szeret meg bla,bla bla....,visszafogadtam mert szeretem,de most úgy érzem betelt a pohár.Évekkel ezelőtt még senki nem csinált volna velem ilyet,simán elküldtem volna a francba,nem tudom mi történt velem az évek alatt,miért ilyen nehéz elszakadni tőle ha csak emésztem magam miatta?Ti mit gondoltok erről?
2011. jan. 9. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:
A megcsalásért megértem, hogy dühös vagy, na de az előléptetésért???? Engem nem izgatna.
2011. jan. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Teljesen normális a reakciód. Félsz az elhagyatottságtól, kizártságtól, egyedülléttől, még ha tudod is, hogy miért cselekedtél így. Az elhagyás is egy folyamat, most épp ebben vagy.
2011. jan. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Valaki él a lehetőséggel és elég neki ha amiatt kap jobb lehetőséget,hogy flörtölnek vele (ezekszerint bele ment a játékba),valakinek az a fontos ha a munkája miatt becsülik meg,bár így a mai világban nehéz érvényesülni,mert nem ez számít a "főnöknél".

Bár ezt közölhette volna veled,hogy ez miért van,pl...mert máshogy nem kaptam volna jobb pozíciót stb...

A megcsalást illetően szerintem elszállt vele a ló,nagyon inponált neki,hogy mindenki a kegyeit kereste,ami azt is jelentheti,hogy neki kevés volt,nem felet meg amit kapott,vagy csak szimplán élte a napjait és nem gondolt bele a te helyzetedbe,de ezt tőle kéne megkérdezned.


A felejtésre csak annyit,hogy normális reakció,hisz szereted még mindig,szeretet,kötődés,évek sora ami összeköt titeket,szóval idővel jobb lesz,ki lassabban ki gyorsabban dolgozza fel a dolgokat!


Üdv: Pici

2011. jan. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Igor26 ***** válasza:
100%

Te, nem a volt barátnőmmel vagy együtt? xD (Az is ilyen volt. Önző, hisztis p.csa, folyton kellette magát, hogy a munkahelyén kedvére tegyen az "alfahímeknek"). Simán el tudom képzelni, hogy a barátnőd komoly önértékelési zavarokkal küzd és ezért csinálja.


Amúgy ne áltasd magad, a barátnőd nem szeret téged. A szerelem az nem így néz ki. Hagyd ott. Ezt minél később teszed meg, annál mélyebbre csúszol. Amúgy, ha mindezek ellenére mégis szeret, akkor úgy fog teperni, hogy le se bírod vakarni magadról. Ha nem, akkor is egyértelmű a helyzet.

2011. jan. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Igor26 ***** válasza:
100%
Ja, a konkrét kérdést meg nem válaszoltam meg. Én úgy látom, hogy nálad erősebb az érzelmi kötődés, ergo nem te irányítod a kapcsolatot. Ez ráadásul egy férfinél nagyobb érvágás. Azért nehéz, mert a kapcsolat ideje alatt a személyiséged áttranszformálódott egy másik személybe és ezért elvesztetted saját magad. Ez ami most van, már nem az a srác, aki régen volt. Csak egy másolat. Ezt a csaj is érzi, és így már kevésbé vagy érdekes. Lebontotta a személyiséged, te meg hagytad! Ez a lány nem tisztel téged. Ha nem tisztel, nem szeret.
2011. jan. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Beszélj vele.

Amúgy nem hinném, hogy minden barátnőddel összeköltöztél volna. Ez is lehet egy ok.

2011. jan. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez sohasem könnyű, én azt gondoltam magamról, hogy negyven éves fejjel simán túl teszem magamat. Aztán már két éve, hogy még mindig nem sikerült kihevernem a történteket.

Aki érzelgős, kötődő annak mindig nehezebb.

2011. jan. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!