Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez szerelem? Vagy mi lehez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerelem? Vagy mi lehez ez? (Tobbi lent)

Figyelt kérdés

Van egy fiu akivel mar 1 honapja folyamatosan talalkozgatunk,tudni kell elegge felenk es visszahuzodobb de nagyon kedves udvarias fiu.(16f) De az olelesen kivul nem igen jutunk tovabb es egy ido utan nem igen beszelgetunk ami neha elegge rossz erzes.. es egesz idaig nagyon oda voltam erte es meg most is de nemtudom mit is erzek iranta es igy hogy semmi komoly nem tortenik velunk egy ido utan mar nem fog lekotni..

(En se csokoloztam még es ő se)

Mit kene igy kezdenem?

Ui. Meg uj ev elott akarom ezt a "kepet ossze rakni."



2017. dec. 28. 20:11
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat *lehet
2017. dec. 28. 20:12
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez nem szerelem. Ha az lenne, nem kérdeznéd. Ha egy hónap alatt még meg se csókolt, az tényleg elég bátortalan fiú. De nagyobb baj az, hogy nincs semmi mondanivalótok egymás számára. Erre nem lehet alapozni egy kapcsolatot.
2017. dec. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha ez lenne a szerelem, a világ ingencsak szörnyű hely lenne.......
2017. dec. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Mar bocsanat de nem ketelkedesbol kerdeztem hogy ez szerelem e.. csupan ironikusan kerdeztem

Es nem mindenki akarja elsietni

Nekem annyi volt a kerdesem hogy hogyan "segithetnek" a fiunal kibontakozni.?

2017. dec. 28. 22:07
 5/5 anonim válasza:
csokold meg te
2017. dec. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!