Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szerezzem vissza?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Már egy éve tetszik egy lány. Ez alatt az év alatt sokminden történt, de én mégsem tudom őt elfelejteni. Tavaly karácsony előtt kezdtünk el beszélgetni itt neten. Márciusban bevallottam neki, hogy én többként tekintek rá, mint barát. Ő pedig visszautasított, mert kapcsolatban volt. Ekkor kétségbeesetten összejöttem egy másik lánnyal, hogy elfelejthessem őt. Nem sokkal később szakított a párjával, de pár nappal később már új kapcsolata lett. Kb egyszerre vetettünk véget a kapcsolatunknak mindketten, majd öngyilkosságot kísérelt meg. Szerencsére nem sikerült neki. Én egész nap mellette voltam még ha csak neten keresztül is. Aztán újra összejött valakivel és újra... Már lassacskán kezdtek enyhülni az iránta táplált érzelmeim. Amikor kiderült, hogy ő is megy arra a koncertre amire én is, a koncert kezdetéig vártam, hogy mikor érkezik már. Amikor megláttam rögtön a nyakába ugrottam és úgy éreztem újra megerősödtek az érzéseim. Ekkor még beszélt nekem a barátnőjéről, majd 1-2 héttel később bevallotta, hogy szeret engem. Én persze majd megőrültem mikor az üzeneteit olvastam. Még mindig minden nap beszéltünk és a következő találkozásunkig számoltuk a napokat, az első csókunkig (vagyis az én első csókomig). Amikor eljött a nap szószerint leszart először. Barátaival volt és én feleslegesnek éreztem magam mellette. Miután barátai elmentek kézen fogva sétálgattunk és beszélgettünk. Sokszor megöleltem de csók nem volt. Másnap még ennyire sem foglalkozott velem. Amikor elakartam búcsúzni nem vette fel a telefont. Sírva mentem haza és ibffem vigasztalt.

Utána beszélgettünk még kicsit, de valójában addigra már kapcsolatban volt, csak ráfogta a távolságra, hogy köztünk nem lett semmi. Később rám írt mennyire sajnálja, hogy így elrontott mindent ami köztünk volt és, hogy nincs még egy ilyen lány mint én, hiányzom neki.

Azóta ritkán beszélünk és nem találkoztunk.

De én még mindig nem tudom elengedni és szeretném valahogy visszaszerezni. Tényleg szeretem őt és nem számít mik történtek eddig én vele szeretnék lenni.

Kérlek titeket aki elolvasta ezt, segítsetek nekem:)



2017. dec. 28. 16:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Próbáld elfelejteni minél előbb! Ez a fiú egy labilis szélkakas, ha jót akarsz, törölsz minden elérhetőséget!
2017. dec. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!