Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szilveszteri csók?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szilveszteri csók?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy együtt töltöm a szilvesztert egy sráccal, akivel csók még nem volt, csak arcra puszi, ölelés, stb..

Kettesben, náluk, esetleg a szülei lesznek még ott.

Nagyon szeretném ha éjfélkor megcsókolna, de direktbe nem akarom neki mondani, és kelletni sem akarom magam, tehát semmi csinos ruhára, sminkre nem gondoltam.

Hogy tudnám mégis rávezetni, hogy megcsókoljon? Ő is akarja, ebben biztos vagyok, de jó lenne ha most jönne majd el "a pillanat".

Arra gondoltam, hogy nem csinálok semmit, és ha éjfélkor látom hogy nem áll szándékában megcsókolni, akkor megteszem én, vagy csak megkérdezem hogy nem csókol-e meg.

Szerintetek mi lenne a legjobb ötlet? Esetleg tapasztalatok?

Köszi a válaszokat!!


17l, 17f



2017. dec. 28. 20:35
1 2
 11/12 anonim válasza:

Háát én azt mondanám ne legyenek romantikus filmbe illő elvárásaid, nehogy csalódás legyen a vége, főleg ha te vagy az első neki.

Azt javasolnám amennyire csak lehet közeledj hozzá hagy érezze azt bármikor megteheti és ha szerencséd van meg is fogja tenni ha mégse jön össze akkor csináld te ha úgy érez akkor viszonozni fogja :).

2017. dec. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

#10

Nem tudom, honnan veszed, hogy tini kislányként dugtak meg, de gratulálok, hogy sikerült témához illően hozzászólnod!

2017. dec. 31. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!