Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a legjobb barátomba, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon szoros köztünk a barátság, félek, ha elmondom neki, mit érzek és nem viszonozza, megromlik a kapcsolatunk. Nem akarom a barátságunkat elrontani. De... Ha mégis én is tetszem neki...

Nem tudom, elmondjam-e neki. Szerintetek?



2017. dec. 28. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd el neki. Beszélgetés közben felhozod ezt a témát és közben elmondod neki. Sok sikert!
2017. dec. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazából egyáltalán nem tudom mit gondol, szoktunk facebookon beszélgetni és így eléggé megnehezíti a helyzetemet... Karácsonykor is megajándékoztuk egymást és megölelt... Pedig azelőtt sosem ölelkeztünk... :/
2017. dec. 28. 21:45
 3/6 A kérdező kommentje:
Elnézést, kihagytam, hogy sziveket küldözget... ezért vagyok bizonytalan, mert közben a valóságban csak barátságosan viselkedik.
2017. dec. 28. 23:07
 4/6 anonim válasza:

Ha elmondod, és visszautasít, tudsz majd hozzá úgy viszonyulni, mint eddig? / Ha úgy adódik meg tudsz sértődés nélkül szabadulni ettől az érzéstől?


Ha igen, akkor mond el neki, de úgy, hogy a kapcsolatotok féltve ne érezze magát rákényszerítve, hogy "próbáljátok meg". Ha nem, akkor még addig győzd le az érzést, amíg még könnyebb dolgod van, mert még nincs kimondva.

2017. dec. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igazából ő nekem mindig is olyan barátom volt, akire nem tudtam haragudni. Szerintem majd még a szünet folyamán elhívom valahova és ott mondom el neki.

Köszönöm a válszokat! :)

2017. dec. 29. 09:46
 6/6 anonim válasza:
Hanyadikos vagy?
2017. dec. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!