Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem a legjobb fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a legjobb fiú barátomba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Több éve vagyunk baratok,sok mindenen mentünk keresztül. Egy ideje viszont elkezdtem elég erősen vonzodni hozza,és ennek próbáltam is hangot adni,de mindig csak kitérő válaszokat kaptam. Azonban nem rég képbe került egy lány az életében,és az elmondása szerint szeretik egymast,viszont tavkapcsolatban élnek. Engem nagyon zavar a dolog mert eddig csak velem találkozgatott,most viszont a barátnőjével is. Elmondani nem merem hogy vonzodom hozza, az új csajat pedig akratomon kívül is utálom. Szerintetek van esélyem nála? Vagy erre a baratsagunk is rámehet csak azért mert többet érzek?

2017. nov. 17. 22:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

33/N

Én jártam sok évvel ezelőtt egy nagyon jó fiú barátommal (vonzódtunk egymáshoz a megismerkedésünk pillanatától, de járás, csak 3 év barátkozás után lett a dologból). Totál tönkre ment a barátságunk... :(

2017. nov. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%

Mondd el neki hogy a legjobb batmratjatol gyereket varsz...



Miert?


Nem tudom

2017. nov. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Első,köszönöm és sajnálom hogy tönkrement a baratsagotok :( Ment a zöld kéz!
2017. nov. 18. 09:06
 4/6 anonim válasza:
Szerintem ne kockáztasd a barátságotokat emiatt, ha ő tesz lépést ilyen irányba és még kölcsönös az érzelem maximum akkor. A másik lányról (tudom könnyű azt mondani),de próbálj meg nem tudomást venni, ha olyan jó barátok vagytok akkor úgy is megtudjátok ezt a részét beszélni.
2017. nov. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha akart volna tőled valamit, akkor már lett volna. Ne erőltesd szerintem ezt a témát nála.
2017. nov. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ne erőltesd! Olyat keress aki tényleg szeret is és nem csak megtűr! Ha ő nem közelít feléd és ráerőlteted magad ha még össze is jöttök akkor se lesz jó és amint lesz jobb tőled vége lesz.
2017. nov. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!