Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tudok valamit tenni vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

JD FAN kérdése:

Tudok valamit tenni vagy hagyjam inkább?

Figyelt kérdés

4 hónapja összeismerkedtem egy lánnyal facebookon.elég messze lakik tőlem vagy 110 km-re.

Én szeretnék vele összejönni mert nagyon megszerettem és nagyon tökéletes számomra.de most meg mindig csak azt fujja hogy ne beszéljünk többet mert úgysem működhetne

jövőre végzek,neki meg még van két éve suliban

mit tegyek?



2017. dec. 29. 09:21
 1/3 anonim válasza:
Szia, én is lány vagyok. Akkor ha nem találkoztatok még, lehet hogy majd élőben lát, megtetszel neki. Ha szereted harcolj érte, de ha már sok ilyen üzit küldött hogy pl ,,nem jöhetünk össze" akkor engedd el.
2017. dec. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha a táv miatt mondja azt, hogy nem műkődne az butaság... Barátom és én 820 km-re laktunk egymástól, 2 évig voltunk így együtt, hogy egy-két havonta tudtunk találkozni, most meg együtt lakunk. Tény, hogy nem volt könnyű, de voltak és vannak közös terveink, így meg minden megoldható. :)
2017. dec. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

az a baj,hogy már találkozni sem akar.

az őszi szünetben is találkoztunk volna,de azt ejtettük és áttettük a télire,de mostanra meg eltávolodott(tökéletes karácsony :( )

eddig nagyon jól el tudtunk beszélgetni meg minden,de mostanra elhidegült tőlem.

arra gondoltam,hogy egyszer elmegyek oda ahol lakik és meglepem,még ha nem is beszélünk.vagy inkább hagyjam?

2017. dec. 29. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!