Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kit válasszak? Értelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit válasszak? Értelmes válaszokat pls

Figyelt kérdés

Az van, hogy két lány nagyon tetszik de nem tudom melyikhez vonzódjak jobban

Az egyik nagyon gonosz volt velem de mióta mellettem ül és beszélgetünk azóta írtó cuki.

A másikkal nem is beszélek és nem is beszéltem.

A táncpárom szokta hallani a beszélgetéseket és elvileg tetszettem/tetszek neki. De akkor többett kellene velem beszélnie nem?

Válaszokat előre köszönöm



2017. dec. 29. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Te el tudod dönteni, hogy kihez vonzódj? De jó neked. A kérdésedre pedig: szerintem azt a lányt válaszd amelyikkel nem beszéltél még, mert lehet hogy olyan emberre találsz benne, aki mellett nem kell elgondolkodnod hogy kit válassz.
2017. dec. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Zoli780806 ***** válasza:
a gonoszt
2017. dec. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
25%
Először fektesd meg az elsôt, majd próbáld meg a komoly kapcsolatot a másodikkal.
2017. dec. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Addig szerintem se válassz, amíg nem is ismered igazán a csajt, akivel még nem beszéltél, mert lehet hogy amúgy nem is jófej, de lehet hogy jobban tetszik majd a személyisége, mint a lányé, aki gonosz volt veled.
2017. dec. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
10 evey kis fiu vagy?
2017. dec. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5. Válaszadó

Nem, nem 10 éves vagyok

2017. dec. 30. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!