Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Érez akkor most irántam valamit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érez akkor most irántam valamit?

Figyelt kérdés
Van egy srác(ő 15éves,én 14).Egy ideje tetszik,én sem értem hogy hogy,úgy érzem,mintha 1000 éve ismerném,de pár hello szián meg 1-2 ismerősünk miatt váltott mondaton kívül nem nagyon beszéltünk.Bejelölten fb-n meg instán is bekövettem,de nem jelölt vissza,és nem is követett vissza.Egyik barátnőm jóba van vele,kérdezette tőle ki tetszik neki(persze nem nyomulósan) annyit mondott h abba az osztályba jár,amelyikbe én is.Sokszor össze-össze nézünk,valamint van hogy rám mosolyog.Egyszer elmentem a haverja és ő mellett,és hallottam pár utalást,hogy itt megy meg stb.Leesett már szerintem neki,hogy nekem kicsit bejön,de ha én is bejönnék neki,biztos lépett volna vagy valami.A baránőm aki jóba van vele,folyton bíztat,h tetszem neki meg ilyenek.(Kérlek,kímélj meg a "te még csak kislány vagy,nem érzel te még semmit"stb hozzászólásoktól.14/L

2017. dec. 25. 18:34
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam,hogy a haverjai mindig furin viselkednek,amikor épp ottvagyok/közelben.Meg (amikor még 1 suliba voltunk) "sokszor volt ott,ahol én".
2017. dec. 25. 18:37
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem tetszel csak nem tudja hogyan is kezdeményezzen nálad.
2017. dec. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az elsőnek igaza van

Gyakran menj oda hozzájuk a barátnőddel együtt és beszélgessetek mint barátok.

Ha tényleg tudja hogy tetszik neked (és te is neki) akkor lassan rá fog térni a témára.

2017. dec. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mostanában nem szoktunk úgy találkozni,hogy csak úgy odacsapódjunk hozzá/hozzájuk.Barátnőm is csak akkor beszél vele,amikor baráti társaságba van vele,külön-külön nem szoktak találkozni.
2017. dec. 25. 20:01
 5/6 anonim válasza:
Szerintem is tetszel neki csak fél nyitni feléd..:))
2017. dec. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Esetleg valaki tudja,hogy hogy nyissak felé?
2017. dec. 26. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!