Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » (Ha érdekel a story akkor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Ha érdekel a story akkor alul leírtam neked. ) Nagyon tetszik egy lány. Egy suliba járunk csak én angolos ő meg sima osztályba jár. A kérdés csupán annyi, hogy hogyan valjam be neki, hogy rettentően tetszik nekem? 16/F

Figyelt kérdés
Félek, hogy elutasít vagy még rosszabb, ha ez kiderül, hogy elutasított akkor olyan oltást fogok kapni a haverokzól és nem akarom, hogy 700 ismerős elé basszák az idővonalamra, hogy miért nem basztad meg, stb. (Itt olyan 30-40 embert kell érteni. ) Egyébként focusta léttemrenem vagyok beképzelt és nőzős tipus. Reggelente ahogy beérek suliba minden nap látom ugyanis az első óránk szomszédos termekben van megtartva. Ráadásul a tesi óránk is együtt van megtartva. A lány nagyon csinos (nem kell itt nagy méretekre gondolni) és divatosan öltözködik. Pluszként pedig nagyon jófej és szerény ami manapság ritka (legalábbis a mi sulinkban). Viszont az elmúlt 2 hétben szerintem észre vette, hogy tetszik nekem ugyanis 2 hete szerdán amikor fociztunk elment a labda ahova pont ő állt Amikor vissza adta én nem is tudom, hogy miért rá kacsintottam egy kis csibész mosollyal megfűszerezve ő pedig elnevette magát. Fura volt az biztos. Vagy egy jobb eset. Kövi hét hétfői napján a büfénél állt előttem a sorba és sajnos 50 ft-al kevesebb volt nála én hősies lovag pedig kipótoltam olyannyira, hogy másnap elhívott egy francia pirítósra. Akkor egy jót beszélgettünk és láttam, hogy én is bejövök neki ugyanis elkezdte kérdezni, hogy volt már e barátnőm (nem volt még), hogy mit sportolok, hogy ilyen jól kidolgozott testem van (focizok 9 éve). Én pedig teljesen lefagytam ekkor. 1 perc kínos csend lett, de aztán erőt vettem magamon válaszoltam, majd én is vissza kérdeztem és szerencsére kiderült, hogy szingli és habár volt már barátja nagyott csalódott benne és egy olyan fiúra vágyik aki nem csalja megőt 3 másik lánnyal. Ez a beszélgetés olyannyira jól sikerült, hogy utána egész nap csak ő járt az eszemben. Emiatt is kaptam 2 kémiából, mert hiába tanultam nem tudtam rendesen lefelelni. Messengeren is írosgatunk egymásnak. Van higy akár 2-3 órákat csak beszélgetünk. Most hogy szünet van arra gondoltam, mivel hogy meg van hívva egy szilveszteri buliba ahova szerencsére én is, hogy ott egy kicsit elvonulva eltudnám neki mondani amit érzek iránta. ( Nem lesz ott egy dyyyls haverom se ők csutkára ivós buliba mennek.) És most értünk ide a mai naphoz a storyban.
2017. dec. 26. 02:06
 1/7 anonim ***** válasza:

"Szia, rettentően tetszel nekem." ennyi.


A következő történne amitől félsz:

-Szia nekem te nem.

-Oké akkor szia.

És ennyi nem változott semmi, még az egódnak is jót fog tenni, hogy végre kiléptél a konfortzónádból amennyire önbizalomhiányos vagy.. (Nem kell fényezni magad, inkább fogadd el magad úgy ahogy vagy, ki a francot érdekel hogy 9 éve focizol...). Utána ugyan az az ember maradsz egy kevesebb teherrel a hátadon. Az meg hogy utána oltásokat fogsz kapni... mi ez orvosi rendelő vagy óvoda??? ki a faszt fog érdekelni, hogy elküldött a csaj a búsp*csába...

Hidd el sokkal jobb lesz neked azután, nincs mit vesztened egyszerűen.



Ezt ajánlom: https://www.youtube.com/channel/UCfhkvVIbTJqeQvf4HUNyKAg

2017. dec. 26. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ráadásul szünet van. Tökéletes alkalom, hogy elhívd sétálni. Beültök a mekibe vagy starbuck vagy valami isztok egy italt aztán elmentek sétálni beszélgettek és megmondod, hogy nagyon bejössz nekem aztán HELLÓ... nem fog elfutni..


Előző voltam

2017. dec. 26. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válszt.

Ráírtam, hogy lenne kedve holnap sétálni és igent mondott.

2017. dec. 26. 11:19
 4/7 anonim ***** válasza:
Ennnnyiyiyiyiiiiii
2017. dec. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Bevaltam neki, hogy szeretem és ő is azt mondta, hogy ugyan olyan érzéseket táplál irántam. Mikor ezt kimondta akkora kő esett le a szívemről, mint még soha. Köszi a biztató videó linket sokat segített.
2017. dec. 27. 18:20
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mekorra királlllly vagyok xDxd
2017. dec. 28. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Be zöld like kezezed a válaszaim hisz hasznos volt :D
2017. dec. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!