Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy felejtsem el az exem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nikolett ganyi kérdése:

Hogy felejtsem el az exem?

Figyelt kérdés
1 honapja szakitottunk es neki is meg nekem is lett új kapcsolatunk de rájöttem hogy en nem szeretem az illetőt es hogy meg mindig az exem szeretem ezert szakitottam vele es utana ket nappal megtudtam hogy az exem is szakitott az új baratnőjével es mondtak a haverjai hogy allitolag meg engem szeret es add is ra jeleket de nem szeretnek vele megegyszer kapcsolatot ezert elszeretnem felejteni
2017. dec. 30. 18:50
 1/3 anonim ***** válasza:
szívás.
2017. dec. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Inkább a vesszőket és a pontokat tanuld meg használni, mert kétszer kellett átolvasnom mire értelmezni tudtam mit akarsz...

Az idő múlásával elfelejted, de felesleges új kapcsolatokba belekezdened, ha még mindig szereted az exed. Tudsz adni valami háttérsztorit, hogy miért szakítottatok vele?

2017. dec. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Te meg ne belekötni a másikba járjál ide már nem azértxd 😑

Amugy meg elég hosszú . de ha ezek után még ugy gondolod hogy meghallgatod vagy érdekel privátba leírom

2017. dec. 30. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!