Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon hiányzik az "exem" mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hiányzik az "exem" mit tegyek, hogy végre el felejtsem?

Figyelt kérdés
Én szakítottam vele mert úgy volt ,hogy iskolát kell váltanom egészség-ügyi problémák miatt,és úgy váltunk el ,hogy öleltük egymást puszi stb.....de eggy hét után mire vissza mentem már eggy végzőssel láttam csókolózni .Mondanom sem kell,hogy"összetörtem".Mit tegyek ,hogy felejteni tudjak?(mert én még mindig szeretem)

2017. nov. 3. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Minek szakítottál vele? Értem én, hogy másik suli... és?
2017. nov. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azért mert bentlakásos iskoláról van szó és nehéz lett volna tartani a kapcsolatot ott maradni meg nem tudtam mert szinte minden hónapban műteni kellett.Nem akartam neki fájdalmat okozni és azért búcsúztam el tőle....de az fáj ,hogy ezek szerint nem igazán szeretett
2017. nov. 3. 17:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyszerű a dolog : beszéld ki magadból és találj jobbat nála az én exem konkrétan facebookon irta meg 3 hónap után hogy sose szeretett és hogy sajnálatból jött össze velem mert látta mennyire tetszik nekem ő -.-" 15/L írj privit ha beszélni szeretnél valakinek erről az egészről
2017. nov. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. <3
2017. nov. 3. 18:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Elég szomorú, hogy olyan srácokért vagytok oda, akik nem is szerettek titeket :(
2017. nov. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó komentelő srác vagyok.😁😂
2017. nov. 4. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!