Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek szeret engem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szeret engem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akit már elég régóta ismerek mivel a szüleink együtt dolgoznak és így elég sokszor összejárunk velük. Ez a fiú 2016 ben elkezdett oda járni edzésre ahova én így többet találkoztunk meg beszéltünk. Ez egy olyan edzés ahova nagyon sok lány jár és a fiú elég nagy csajozós. Én szerelmes lettem belé elég gyorsan. Mivel jött a nyári szünet így befejezodtek az edzések nem találkoztam túl sokat vele. Egész nyáron rá gondoltam. Ősszel elkeződőtt az edzés és én már nem bírtam magamban tartani h szeretem így elmondtam az egyik baratnomnek az edzésen. Ő kb egy hónappal később megkerdezte h bejövök e neki és azt mondta h igen (voltak is apróbb jelek pl fogdosta a seggem, mindig körülöttem járkált de én ezeket nem vettem úgy komolyan) és megkérdezte a barátnőm h elmondhatja e neki h én is szeretem őt mondtam neki hogy mondja. Kb 2-3 héttel később megkérdezte edzésen h járunk e én igent mondtam rá. Odáig minden jó volt amíg ki nem derült hogy annak a baratnomnek is tetszik aki osszehozott vele. Nyár előtt mindig van az edzésen ilyen bemutató és állítólag akkor meg is csalt vele. De ez a fiú olyan hogy minden lányt össze vissza fogdosta meg stb... A nyári szünetben együtt nyaraltunk ott minden jó volt meg cuki... Én nyár végén megelegeltem hogy mindenkit fogdos és csajozik, szakitottam vele. Ősszel jött a suli és nekem az egyik srác megtetszett ott már szinte teljesen elfelejtettem azt a fiút (vagyis csak azt hittem) és kiderult hogy annak a srácnak bejövök szóval októberben összejöttünk. De közben bonyolodtak a dolgok a régi fiú körül, több lány is szerelmes volt belé köztük az a baratnom is még mindig. Ő meg "beadta" vagyis nem tudom hogy tényleg szerette e őket az a lényeg hogy azt mondta h szereti őket. Hol ezzel hol azzal hol tobbel is járt egyszerre. A régi barátnőm öngyilkos akart lenni miatta hogy mindenkit fogdos meg szorakozik mindenkivel. Egyik nap ott ülünk az edzesen ott sírnak jön a fiú és kérdezi az egyik lány a baratnom hogy az a fiú tudja e hogy ő mit csinalt magaval miatta. A fiú röhögve mondja hogy haha vagdosta magat aztán elmegy. Én ezen a napon jöttem rá hogy még mindig szeretem és hogy csak ő kell szakitottam az akkori barátommal akivel 2 hónapja jártunk. Egész éjszaka sirtam csak miatta. És akkor most jön a lényeg. Szilveszterkor jöttek hozzánk mint ugye szokás szerint szoktak. Egyszer csak ra kérdez hogy én még érzek e iránta valamit és akkor mondtam hogy igen. Kérdezte hogy mit mondtam hogy azt hogy újra nagyon szeretem és bármit megadnek érte. Azt mondta hogy ő is szeret csak ne mondjuk annak a baratnomnek mert mindenen kiakad. Most is voltak jelek h szeret pl hogy mindig at ölelt meg megfogta a kezem szemeztünk megfogta a seggem a combom simogatta mindig közel volt hozzám. A fiú 14 én pedig 13. Szerintetek most akkor szeret vagy nem? Én az a baj hogy nem hiszek neki.

2018. jan. 1. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha a srác csak fogdos, nem nagyon hiszem. Főlleg ha így kezelte le azt a lányt aki vágdosta magát miatta. Megha egyszer már megcsalt akár megteheti újra. Én azt ajánlom csak maradj barát vele. Hisz ha a barátnőd rájön annak nagyon rossz vége lesz
2018. jan. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Zoli780806 ***** válasza:
Nem.
2018. jan. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak egy darab vagy a sok közül. Ha zavar, hogy megcsalnak, felejtsd el.
2018. jan. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Atyaég mekkora idióta vagy. Hagyd már a fenébe az ilyen gerinctelen, senkiházi, nyomorékokat mint az a srác.

Mondjuk az meg nem értem miért volt vissza rántó erő hogy, kiröhögte a lányt aki vagdossa magát. Ez komoly dolog.


annyira gyerekek vagytok még. Főleg a srác hiába idősebb egy évvel nálad. Normális srácok nem fogdossák folyton a lányokat. Biztos vagyok benne hogy, nem szeret csak leakar veled feküdni.

2018. jan. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szóval...ezekszerint te szerelmi ,,jelnek" veszed azt, ha fogdosnak.(?) szerintem várj még ezzel nagyon kislány lehetsz még ha (azt hiszed hogy) szerelmes vagy egy srácba aki valójában egy gyökér ha kiröhög egy lányt aki bántalmazta magát ráadásul miatta.

Várj még ezzel látszik hogy kislány vagy még.

2018. jan. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.


Bocsi a mondat ismétlésért :D

2018. jan. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Csak egy péntek esti gyűrőtt lepedő vagy számára.

Semmi több ne hagy hogy így kihasználjanak és hogy játszanak az érzéseiddel.

2018. jan. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!