Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Férfitársaim, jártatok már...

Férfitársaim, jártatok már úgy, hogy magatokban kiszemeltek egy lányt, nem kezdeményeztetek nála, majd közösségi portálokon figyelve őt alig néhány napon/héten belül összejött valakivel?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok/gondoltatok erről az esetről az alábbiak közül?


1. Hála istennek, hogy nem mentem oda hozzá múltkor, mert csak beégtem volna nála.

2. Hála istennek, hogy nem mentem oda hozzá múltkor, mert az új barátja mellett esélyem sem lett volna.

3. Egy újabb lány, aki szimpatikus volt, de csak volt, mert bepasizott.

4. Egy újabb lány, aki az én csajom is lehetett volna, ha lett volna elég vér a pucámban.

5. Hülye rіngyó, bаszd meg magad.


Esetleg saját gondolatok vannak a kérdésben írt szituációról?


2014. nov. 15. 21:53
 1/9 anonim ***** válasza:

1, 2: szinte mindig ilyenkor

3,4: ritkábban

5: soha


Csak lesek, hogy egyesek milyen könnyedén kerülnek kapcsolatba, aztán pár hónap múlva megint mással vannak. Biztos én csinálok valamit szarul. :'D

2014. nov. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem volt még ilyen, de talán a 4. az, amire gondolnék. Feltételezve, hogy olyan személyről lenne szó, akivel reális lett volna az elképzelés.


De egyébként azért csalóka a dolog, mert néhány tizenéves kislányt kivéve az emberek általában hosszú idő után rakják ki a kapcsolataikat a közösségi oldalakra. Amikor kiszemelted, már régen együtt volt a másikkal valószínűleg.

2014. nov. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A 4-es opcióval nem értek egyet, és hogyha már ő szerelmes volt abba a csávóba akivel kavart miközben te nem mertél rá írni? akkor az nem a te hibád, ha még rá is mersz írni vagy beszélni vele korántsem biztos hogy fel is szeded, olyan meg nincs hogy esélyed sem lett volna, meg szerintem olyan sincs hogy be égsz valakinél egy ilyen dolog miatt :)
2014. nov. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#1: "Csak lesek, hogy egyesek milyen könnyedén kerülnek kapcsolatba, aztán pár hónap múlva megint mással vannak. Biztos én csinálok valamit szarul."


Valóban, ez még egy opció lett volna. :) Szoktam néha ezen is gondolkodni, néhány ismerősöm és azok ismerősei milyen gyakran váltogatják a párjukat, és hogy erre mégis hogyan van energiájuk, affinitásuk.

2014. nov. 15. 22:02
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem leszek álszent. 1,2,3,5. Ezekre szoktam gondolni, függően attól, hogy meddig húzta előttem a mézesmadzagot (már ha volt egyáltalán az a bizonyos madzag).
2014. nov. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Én nőtárs vagyok, de nagyon tetszik a szituáció, amit és ahogyan leírtátok. :D Ilyenben soha nem lesz részem.


Most úgy jártam, hogy kezdeményeztek nálam, aztán valaki mást választott helyettem. Pedig már teljesen beleéltem magam.


Egyébként kedvelem a félénk férfiakat, nagyon irigylem ezeket a nőket. :D De ha nem veszem észre az illetőt, vagy azt, hogy érdeklem, akkor veszett ügy.

2014. nov. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#6: "Ilyenben soha nem lesz részem."


Mármint hogy valaki így sóvárogjon utánad?

2014. nov. 16. 00:35
 8/9 anonim ***** válasza:
6: Én szívesen sóvárgok utánad bárhogy, csak mondd meg, hogy hol laksz és már megyek is.
2014. nov. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nem, még nem adtam fel a reményt. :) Nagyon bejönne. Legutóbb rendesen félreértettem a srácot, és azt hittem, hogy azt teszi, amit fent írtatok le. Ha férfi lennék, akkor biztosan olyan lennék, mint Ti.


Azért nem lesz benne részem, mert nő vagyok. Itt nincs kiszemelés, max. kifürkészés van, hogy érdeklem-e, aztán biztatás. Legalábbis nálam így megy, biztosan vannak nálam bátrabb nők is. :)

2014. nov. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!