Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lentiek alapján nem lennék...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lentiek alapján nem lennék hetero?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, van barátom, de az egyik barátnőmmel volt már köztünk sokszor szájra puszi és egyébként mindketten késztetést érzünk arra, hogy több is legyen (csók). Akár többet is el tudnék képzelni később vele, de komoly kapcsolatot már nem biztos. Ő az egyetlen lány, aki iránt így "érzek", mással még ennyiben sem lennék benne... akkor ez most mi? Szerintem csak a hormonok, de nem tudom. (Néha egyébként sokkal több kedvem van hozzá, mint a barátomhoz, ja és, nem, nem csalom meg ezzel őt, mert azt mondta, hogy ha lánnyal csinálnék valamit, azt nem tekintené félrelépésnek)

2018. jan. 2. 10:19
 1/3 anonim ***** válasza:
57%
Pedig az is ugyanúgy félrelépés.
2018. jan. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%

Első, a barátja adott rá engedélyt, szóval nem félrelépés. Én is ugyanilyen egyességet szoktam kötni a barátnőimmel. :D


Egyébként 15 évesen inkább a hormonok játszanak, de ha most belemész barátnőddel többe, akkor felnőtt korodban sem lesz semmi problémád ezzel a dologgal. :)

2018. jan. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 kisbi16 válasza:
most te fiu vagy lány vagy? mer ha fiú vagy akkor szerintem biztos valami GYP-s vagy gyík srác lehetsz aki a könyvekbe vagy a gépekbe van bele buzulva de ha ezen nem változtatsz akkor nem nagyon lesz szex kalandod ugy hogy légy merészebb és vagányabb fiu és dugd meg azt a lányt és amiután elhagytad a szüzességed talán nem leszel ennyire nyomi ennyi.
2018. márc. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!