Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen alvaszavarom lehet a...

Milyen alvaszavarom lehet a lentiek alapjan?

Figyelt kérdés

Mindigis ejjeli bagoly voltam, gimiben ejjel 2 elott nem aludtam el, majd 6kor keltem, es delutanonkent siman aludtam 3 orat is akar. Nem aggasztott a dolog, mert nyilvan, ha az ember alszik delutan, este nehezebben jon alom a szemere.


egyetem alatt delutanonkent dolgoztam, kizart volt az alvas, de igyis 2 korul aludtam el, barmennyire faradt voltam, igy vegul a delutani alvasom atcsuszott estere, 18/19-21/22ig aludtam, majd hajnal 3-6 megint egy adagot.


miutan foallasban + mellette mellekallasban kezdtem dolgozni valamelyest rendezodott a dolog, ejfel, 1korul mar aludtam, de majdnem minden nap 12orat (volt, hogy 14-et) dolgoztam, igy szerintem az is elegge kesoi.


viszont a legerdekesebb es egyben legaggasztobb resze nem ezek. hanem ha nincsen dolgom, nem farasztom le magam napi 10-12 ora munkaval, tanulassal, hazimunkaval, BARMIVEL, hanem csak pihenek, olvasgatok, filmezek, egyszeruen egyre kesobb (vagy korabban?) alszom el ejszaka. ha van egy het, amig nem kell "semmit" csinalnom, szepen lassan a het vegere addig jutok, hogy nem is alszom az ejjel.


barmelyik idoszakaszt felidezem, gimi, egyetem, munka, semmitteves, minden alkalommal delutan 1-2 az az idopont amikor ugy erzem hogy nagyon faradt vagyok, aludnom kell, barmennyit is aludtam az ejjel. mintha nekem akkor "lenne este", es ezert allok at a semmittevos idoszakokban szepen erre a bioritmusra, mert a szervezetem alapbol ezt kivanja, es ilyenkor megtehetem.


regen azt gondoltam, hogy masik foldreszre kellett volna szuletnem, ahol akkor van este 10,amikor nalunk delutan 1 :'D nyilvan ez komplett faszsag. na de akkor mi bajom van? gyogyszert nem szedek, egeszsegem rendben. koszi a valaszokat.


21/L


2017. aug. 3. 05:52
 1/1 A kérdező kommentje:
24 vagyok, nem 21, elutottem. (reggel 6 ora van, es well... you know)
2017. aug. 3. 05:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!