Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Merjem bevallani, hogy tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merjem bevallani, hogy tetszik vagy vosszautasitana?

Figyelt kérdés

Az van,hogy van egy fiu aki tetszik és ezeket a ,,jeleket” tapasztaltam..

Még régebben,kb 1 éve végignézett rajtam..akkor most nemrég anyumék voltak egy helyen és találkozott vele,odament beszélt velük és megkérdezte,hogy hol vagyok..

Aztán multkor kérdezett valamit és igy nagyon közelhajolt hozzám

Majd multkor voltam bariaimmal valahol és odajöttek és a gyerek elé beállt valaki és ugy mindha probált volna kijönni mögüle és mindha engem akart volna nézni..

Tetszem neki?

15L ő 15F



2018. jan. 3. 23:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem először próbálj meg beszélni vele, ha élőben nem megy, akkor neten legalább... És akkor majd könnyebben átlátod a dolgokat talán:)
2018. jan. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szemkontaktus és mosoly mindent elárul. Adj rá alkalmat hogy megszólítson és ő udvaroljon neked. Ne fordítva
2018. jan. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!