Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon tetszik ez a lány....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik ez a lány. Hogy hívjam el valahova?

Figyelt kérdés
1 suliba jártunk 1 évig de ő elment innen egy másikba ugyan ebbe a városba. Ahova ő ment az a régi sulim. Néha visszamegyek látogatóba szóval akár talalkozhatunk is de idén még nem voltam. Eggyel alattam van és nagyon aranyos lány. Amíg a mi sukinkba járt becézett kedves volt de igazából csak köszönő viszonyba voltunk de szerintem nem vagyok neki ellenszenves.Az önbizalmam viszont a béka segge alatt van. Nem vagyok csúnya gyerek, mindenki aztmondja jóvágású stb. egyáltalán nincs gond az arcommal, De babaarcom van és lesugarzik belőle hogy csendes vagyok. Én túlságosan elítélem magam pedig lehet másoknak nincs semmi gondja vele, de elgondolkozom hogy a csaj hogy jönne össze velem amikor nincs csontos arcom meg nem vagyok bulis és túl csendes. Persze szoktam beszélgetni sokat de nem vagyok az az odamegyek a csajhoz a folyosón, nekem erre lelkileg fel kell készülni. A lánynak az előző barátja az osztalytarsa volt aki egy iszonyatosan hülye gyerek. Szóval nem volt benne semmi menő mint amiket leirtam értelmileg lent volt mindenkinek beszolt aztán szetvertek. De csak össze jöttek valahogy. De a fiúnak nem volt komoly szándéka vele. Amikor szetmentek megkeseritette a csaj életét. Nem is ez a lényeg, hanem hogy elhivjam valahova ráírjak esetleg ha találkozunk? Mert tényleg az a,, gond,, velem hogy inkább ez az aranyos jószívű meg cuki pasi de nem a nagy, pofájú. Szerintetek?
2018. jan. 1. 21:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Miért nincsen önbizalmad? Nézz már szét magad körül. Azt látod, hogy csak a jóképű és menő pasiknak van barátnője? Ne csak a fiatalokat nézd, hanem a kicsit idősebbeket is. Látod, egy csomó kevésbé szép külsejű embernek van párkapcsolata! Egyáltalán nincs veled gond! Légy önmagad! Add önmagad! Ne félj attó, hogy másoknak ez nem tetszik, mert hidd el, egy csomó embernek fog tetszeni! A külső nem minden, nekem egy pasiban sokkal jobban megfog a stílusa! Legyél bátor és kockáztass, hiszen egyszer élünk! Mire vársz még? Írj neki, és nyugodtan hívd el akár csak sétálgatni, beszélgetni. Ha visszautasítana, akkor se vedd magadra, nem azért tette ezt, mert veled lenne a baj! Nyilj meg! Én szurkolok! :)
2018. jan. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!