Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, hogy senki ne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy senki ne bántsak meg?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki, tetszik nekem,és látom, hogy én sem vagyok számára közömbös. A múlt héten viszont a legjobb barátnőm bizalmasan elárulta, hogy neki ki tetszik, és ugyan az a fiú tetszik neki is.Én nem szóltam neki egy szót sem, hogy nekem is ő tetszik. A fiú tegnap rám írt,hogy beszélni szeretne velem és nagyon hosszas töprengés után igen mondtam neki, de viszont most nem tudom, hogy mi tévő legyek, mert senkit nem szeretnék megsérteni és a barátnőmet sem szeretném elveszíteni. Légyszi segítsetek!!! A válaszokat előre is köszönöm! 18L

2018. jan. 4. 12:18
 1/7 anonim válasza:
16%
Egyszerű. Járj velem. Jól nézek ki, és a farkam is vastag. Mi kell ennél több?
2018. jan. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem az őszinteség mindig a legjobb dolog 🙂
2018. jan. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Édes hármas?
2018. jan. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kell a pasi? Pasi fontosabb, vagy a bnő? Ha bnő, akkor szerezd meg és mond el a bnődnek, hogy ilyen terveid vannak, de fontos neked a kettőtök barátsága, és akartál anélkül rászállni a pasira, hogy elmondd neki. Ha egyenesen elmondod, és meghallgatod a barátnőd mondanivalóját, akkor közösen ki tudtok találni valamit, amit most még nem értesz.


Ha nem kell a pasi, akkor mond meg a bnődnek, hogy nyugodtan hajtson rá, neked csak tetszik, de nem jönnél össze vele.


Továbbá az, hogy egy pasival beszélsz akár írásban, akár szóban nem jelent házasságot, de még egy kézfogást sem, az nem párkapcsolat. Ismerkedni meg nyugodtan ismerkedj.


Kicsit úgy hangzik az írásod, hogy magad elé helyezel mindenkit a történetben. A valóság, hogy 3 szereplős a történet és mind a 3 szereplővel egyenesen kéne beszélned. Magaddal is. Elmondani magadnak, hogy mit szeretnél és nem megbántani magadat azért, mert bizonytalan vagy.

2018. jan. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

18 évesen a pasi nem életed társa lesz, az fix,de a barátság tarthat örökké

Remélem,mindent elmondtam.

2018. jan. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Beszéltem a sráccal és arról akart beszélni, hogy hogyan hódítsa meg a barátnőmet... :(
2018. jan. 5. 17:41
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez vacak érzés lehet! Elég csalódott lennék ilyen esetben.

Ám azt tudnod kell, hogy nem csak egy pasi létezik a világon és ha kicsit nagyobb körben szét nézel, mint amiben most vagy, akkor lesz még olyan pasas, aki tetszeni fog.

2018. jan. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!