Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha szép vagyok akkor miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szép vagyok akkor miért nem közeledik felém senki? 16L

Figyelt kérdés

Zárkózott típus vagyok, nincs kint sosem semmim, mindenkivel kedves vagyok , ( na jó.. pár r@ibancot r@hadtul megszaggatnék :D).

Eléggé sokan szépnek találnak ,meg én is észre szoktam venni hogy jópáran megnéznek. De akkor miért nem közeledik senki felém? Mert nem vagyok r@ibanc?


2017. máj. 2. 07:07
 1/9 anonim ***** válasza:

Lehet azért, mert görcsösen akarod

Vagy azért, mert a legtöbb fiú nem akar harcolni a nehezebben megkaphatóért, de ez nem baj attól még maradj ilyen és majd jönni fog az aki tenni is fog érted, úgyhogy megérdemel! :)

2017. máj. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mert zárkózott ès szégyenlős vagy, ezt megérzik a kisugárzásodon. Ne gondolkodj ezen ha jönnie kell akkor majd jön fiatal vagy. Én is szégyenlős voltam, mindig szépnek mondtak de barátom csak 19 évesen lett, mert érezték rajtam hogy nincs önbizalmam (sokan be is vallották ezt)
2017. máj. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mintha magamat olvasnám,fiatalabb koromban. Én nem tartottam szépnek magam,a környezetem viszont igen. Csendesebb,komolyabb típus voltam,vagyok. Aztán 18 évesen meguntam,hogy "kutyának se kellek", és elkezdtem ismerkedni,beszélgetni. (A "döntéshozatal",hogy igenis ismerkedek,barátkozok május 2.-án volt,a páromat 3.-án ismertem meg)

Aztán rendesen elcsesztük mindketten a dolgokat.Én a tanulás miatt nem akartam vele találkozni,ő azt hitte,hogy nem jön be nekem, ezért ő más csajjal kezdett ki,én pedig továbbra is beszélgettem vele,meg pár emberrel,de tudtam,hogy ő lesz,aki kell nekem.

Így 2015 augusztus 25.-én volt az első randink,29.-én a második,amikor össze is jöttünk.

Szóval neked is csak azt tudom javasolni,hogy nyílj ki, ismerkedj,nem kell ahhoz ri-bancnak lenni,hogy felfigyeljenek rád. Ismerkedj,mosolyogj,alakulni fog az.

20/L

2017. máj. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Csúnyán fog hangzani, de azért, mert nem kötelező.

Persze más oka is lehet.

Ha zárkózott vagy, ránézésre nem lehet megmondani, így ha valaki nem megy oda hozzád, akkor annak nem ez az oka. Csak ismerkedésnél lehetnek ilyen okok.

Furán hangzik, de a szépség is lehet a háttérben. Sokan félnek a szép lányokat megközelíteni,mert nem mernek náluk kezdeményezni, vagy mondván,úgyis van barátja (ha már szép).

A r.bancokhoz pedig sokan azért közelednek, mert látni rajtuk,hogy könnyen kaphatóak, függetlenül attól,hogy ez igaz-e vagy sem. A r.bancoknál a fiúkban először a "de megb..sznám" -érzés jön elő, ami már rég rossz, párkapcsolat szempontjából. Ugyanis normál esetben a "de megismerném"-nek kellene eszükbe jutnia, a szép lányokról meg általában így vélekedünk. :) Ez párkapcsolat szempontjából az ideális érzés.

2017. máj. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 kovpet ***** válasza:
100%
Mert azt hiszik, hogy úgysem lenne esélyük nálad és nem akarják átélni a visszautasítást.
2017. máj. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, ebben a pár sorban is egyértelműen másokat okolsz a helyzeted miatt, de ezzel csak olyan leszel mint ők, főleg az utolsó kérdés miatt kaptam ismételten szívrohamot, igen köztudott, hogy a fiúk az utca szélén álló vagy éppen luxus k*vákkal szeretnek JÁRNI, igen hát ez egyértelműen logikus következtetés, az meg nem mindegy hogy ki tart szépnek, jó lehet csúnyán fog hangzani de mondjuk átlagos vagy nem helyes fiúk annak tartanak, attól még lehet hogy aki neked tetszik (ami általában egy helyes srác) lese s*ar és háta közepére se kíván, nézni szerintem mindenkit megnéznek az utcán ha ronda vagy akkor is, szóval ezzel nem igen tudsz semmit kezdeni, az embernek van szeme, arra használja amire való, nem kell többre gondolni egyből..

Az is lehet, hogy az a sok ember csak nem akart megbántani, sőt végtelen lehetőségünk van, de amit te állítottál az sajnos pont nincs benne, de ha ennyire irigykedsz rájuk és zavarnak, akkor miért nem egyszerűbb les*arni és hagyni az egészet?? Pont azért van sok ilyen divatmajom, mert akkor foglalkoznak velük mégha itt neten is, mondom hogy huuuhhh de megszaggatnád, azt ő pont les*arja, amíg róla beszélsz, a rossz reklám is reklám...

2017. máj. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mert ha tényleg szép vagy, akkor pl. én se mernék odamenni, mert úgyis visszautasítanál.

16F

2017. máj. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
az előttem állónak igaza van egy ilyen lánynak közelednie is kéne kicsit a kiszemeltje felé.
2017. máj. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
lássuk lássuk
2017. máj. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!