Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon nehez eligazodni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nehez eligazodni rajta. Ez ellen mit tehetnek?

Figyelt kérdés

Van egy fiu aki nagyon tetszik. Mar volt hogy jartunk is es van mikor ir cuki beceneveket nekem pl szerelmem,kicsim vagy ilyenek (bar most megbantottam,igy nem nagyon valaszol szianal tobbet) es van mikor nagyon bunko velem. Igazabol tobbszor is megharagudott mert nem telefonaltam vele anyamek elott.. Bevallom,neha en is bunko voltam de nem sokszor,mert figyeltem ra hogy ne legyek az! Anyam szerint csak at akar verni -anyam nem tud szinte semmit csak annyit latott hogy o a hatterem es ebbol leszurte hogy o tetszik- es mindenkepp azt akarja hogy minnel kevesebbet beszeljunk. Egyebkent a fiu kb 80 kmre lakik tolem... Neha megfordult a fejemben hogy csak ugrat vagy hogy o sem tudja mit akar... Kerlek ne gyertek azzal hogy ,,a tanulassal foglalkozz ennyi idosen"

En: 13/L O:16\F KOSZONOM A NORMALIS VALASZOKAT



2018. jan. 4. 23:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ez elég bonyolultnak tűnik. Szerintem várj míg ő lép valami komolyabbat. De azért nem dől össze a világ ha nem lép. A távolság miatt ilyen fiatalon elég nehéz egy kapcsolat fenntartása főleg úgy hogy anyukád sem támogatja annyira. De szerintem türelmesen várj. Csak lesz valami. Ha meg nem akkor kérdezd meg tőle hogy mit szeretne tőled.
2018. jan. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Inkább az a baj hogy 16 évesen ilyeneket ír egy 13 évesnek
2018. jan. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!