Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy fiúba,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy fiúba, de nem tudom hogyan közelítsek?

Figyelt kérdés

Na a story az, hogy egyre gyakrabban mondják a haverjaim, hogy nézz egy osztálytársam és nekem is feltűnt eléggé, hogy közeledni szeretne, de nem mer. Nekem is bejön a gyerek, nem csak külsőre, hanem személyiségileg is. :) De próbálkozzak barátkozni vele, és meglátom hogy valóban az? Tippeket tudnátok adni?

(Bocs, ha a fogalmazásom nem volt jó.)


16(meleg)/F 11.-esek vagyunk mindketten.



2018. jan. 5. 20:35
 1/5 anonim válasza:
98%

Szerintem kezdj el vele beszélgetni, ismerd meg jobban és akkor majd meglátod hogy úgy is bejön-e neked esetleg te is neki.

Sok sikert!!🙂

2018. jan. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, megpróbálom 😊
2018. jan. 5. 20:47
 3/5 anonim ***** válasza:
34%
Esetleg kezdhetnéd az internetes közeledéssel. Onnan könnyebb indulni és abból is sok kiderül. Aztán ha szabad a pálya akkor próbáld élőben. :D Bár,ha van bátorságod, akkor hajrá!
2018. jan. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj meg barátkozni vele.
2018. jan. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hülyeség valakihez elsősorban neten közeledni, akit amúgy személyesen ismersz, mert ilyenkor úgy sem tudsz rázósabb témákat bedobni ès megúszni, szemben azzal ha ez csak és kizárólag inline ismeretség.

Elsősorban barátkozz össze vele, a többi magától fog alakulni, és ezzel párhuzamosan online is mehet az ismerkedés de ne ezen legyen a hangsúly.

Sok sikert.

2018. jan. 7. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!