Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok egy fiúba a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy fiúba a munkahelyen. Hogy közelítsek?

Figyelt kérdés
Van egy 23 éves srác a melóhelyen.Nagyon jól néz ki és jó a dumája.Nem az a vagány típus,de aranyos,lehet vele beszélgetni komolyról is de el lehet vele hülyéskedni is.Néha félreérthető módon viselkedik Pl:Néz rám ok nélkül és mosolyog...!Hogy tudhatnám meg teszteléssel hogy kedvel-e.A tesztelést ugy értem hogy pl. féltékennyé tenni valakivel,de hogy csináljam?Én 20 éves lány vagyok.Segítséget kérek!
2011. márc. 25. 09:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmiképp se "tesztelgesd". Mindig jönnek a lányok ezzel a féltékennyé teszem dologgal. Tiszta hülyeség. Azt lehet féltékennyé tenni, akivel már volt valami.

Szerintem beszélgess vele sokat, és ha tetszel neki, akkor hamarosan úgy is elhív randizni.

2011. márc. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Közelíts hozzá óvatosan, másoltass vele le papírokat, vagy kérd a segítségét. Szünetben vegyél neki egy kávét, vidd oda neki, tuti siker.

Ha féltékennyé akarod tenni, mikor még nem is szeretett, az biztos kudarc. Felesleges.

2011. márc. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia, Laci vagyok. ;)
2011. márc. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szia Laci!Segítessz nekem?
2011. márc. 25. 11:00
 5/8 anonim ***** válasza:
A féltékennyé tevés egy nagy baromság. Sose fog működni, de hát mit várjon az ember a nőktől. Amúgy lehet, hogy azért nézett és mosolygott, mert jó napja volt, vagy valami nevetséges volt rajtad pl. ruha vagy hajviselet. Nem kell mindenben elsöprő szerelmet keresni!
2011. márc. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha nekem tetszik egy lány és éppen lépnék valamit, de megtudom, hogy van valakije, akkor már mennék is tovább. Ha később kiderül, hogy csak játszadoztál velem, akkor ezért dobnálak. Ne hazugsággal akarj indítani egy kapcsolatot!

Munka végén kérdezd meg, hogy merre megy! És éppen te is arra laksz vagy éppen venned kell valami arrafelé.

2011. márc. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyem meg a zuzádat!

:D

Tényleg ne tesztelgesd, meg ezt a féltékennyé tevést is felejtsd el. Kedveskedni jó ötlet, akár kávéval akármivel.

De a frász tudja neki mi van a fejében.


Meg kellene kérdezni, szeretne-e veled járni, ha nemet mond meg tiszta sor, nem kell vele többé foglalkozni, és feleslegesen sem fogsz álmodozni. Ha meg igent, akkor jupiii.. :D

Tudom tudom, ez nehéz.

2011. márc. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyetertek az elozo valaszolokkal abban hogy a feltekennye teves hulyeseg es csak egy haldoklo kapcsolatnal szokott felmerulni. Erdeklodni, tesztelni, finoman kozeledni viszont lehet. A nok ugyis folyton tesztelnek tudatosan es tudat alatt is, nincs ezzel semmi bak.


Munkahelyen *lassan* kene kozeledni, ido van ugyis boven! Semmikepp ne siettesd! Eloszor kerdezd ki a kollegaidat rola. Kerd a segitseget munkaugyben, ekkor le is tesztelheted. Ha tovabbra is bejon neked, keresd a tarsasagat igy elobb-utobb lesz alkalmatok beszelgetni munkan kivuli dolgokrol is. Ha lehet ne tudjon az egesz iroda a dologrol mar rogton az elejen. Ha komolyra fordul a dolog akkor fel lehet vallalni nyilvanosan de munkaidoben a diszkrecio tovabbra is kotelezo. Hajra! :)

2011. ápr. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!