Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem a tanáromba! (?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a tanáromba! (? ) Többi lent

Figyelt kérdés
Na szóval olyan 3 hónapja tart.. Sokan mondták hogy ez csak rajongás.. Leszögezném ez nem az! Olyan szinten zavarban vagyok ha meglátom.. Sokszor odarángatnak hozzá az osztálytársaim.. Es akkor en csak ott állok és beszélget a tanárral meg a barátnőimmel.. Tök ciki ott állni..!! Minden este róla álmodok és mikor felkelek a sírógörcs kap el.. Mindig arról álmodok hogy összejövünk és szakítunk..! Tudom hogy nem lehet semmi köztünk.. Tisztába vagyok vele de olyan szinten szeretem hogy fájdalmas! Én 15 vagyok ő meg 25 ! Normális válaszokat szeretnék kérni tőletek! Nagyon szépen köszönöm!

#tanár #szerelem #nem testi vonzalom
2018. jan. 6. 17:21
 1/7 Zoli780806 ***** válasza:
44%
pfffff.....
2018. jan. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez jobb mintha utánad kajtatna és neked ő nem tetszene . Ez van , nincs értelme lassan elfelejted , 7 milliárdan vagyunk lesz még pár fickó akivel ellesztek ...
2018. jan. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindenki életeben, ilyen idős korban van egy ilyen "szerelem". Majd jön valaki aki ezt elfeledteti veled. Addig pedig kitartás, tudom hogy nehéz és fájdalmas de túl kell esni az ilyenen.
2018. jan. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat!
2018. jan. 6. 18:16
 5/7 anonim ***** válasza:
27%

"Sokan mondták hogy ez csak rajongás.. Leszögezném ez nem az!"


De, az.

2018. jan. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
+ Tombolnak a hormonjaid és rá vagy izgulva az első idősebb pasira, aki a közeledben van.
2018. jan. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Várjál még, ha már nem jársz oda stb.. megéri:)
2018. jan. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!