Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megéri foglalkoznom ezzel a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri foglalkoznom ezzel a sráccal, vagy próbáljam elfelejteni? (Bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Körülbelül fél éve találkoztam egy fiúval (ő 20 éves, én 18). Pont olyan volt, amilyenre mindig is vágytam, valahogy az összes jó tulajdonság, amit én egy srácban szerettem volna megtalálni, benne megvolt. Elkezdtünk ismerkedni, megcsókolt, bemutatott a szüleinek, közeli családtagjainak is. Szeptember óta Pesten van és tanul, de a mai napig tartjuk a kapcsolatot, néha találkozunk, akkor mindig eljutunk odáig, hogy megcsókol, ölelget, úgy viselkedik, mint aki többet akar barátságnál. Viszont mikor még az ismerkedés elején voltunk, mesélt egy dolgot, ami kicsit aggaszt engem most, hogy távol van tőlem.

Mielőtt engem megismert, találkozott egy lánnyal, aki 5 évvel fiatalbb nála és hát abból a bizonyos “könnyen kapható” kategóriából való egyed, aki nem igazán illene a sráchoz. Beszéltek egymással egyszer és mivel nyaralás alatt találkoztak, abban maradtak, hogy majd összefutnak valamikor, ha adódik rá alkalmuk. Ezután majdnem egy héttel később jöttem én a képbe és a srác egyáltalán nem úgy viselkedett velem, mintha attól a másik lánytól szeretne valamit. Még mesélt is róla, hogy talalálkozott vele, kedvesnek tartja, meg egyszer elhívta őt a lány a városukba, hogy találkozzanak, de a srác nekem külön kiemelte, hogy nem történt köztük semmi. Egy szóval olyan volt, mint egy lány barát, amiből neki elég sok van, tehát nem különösebben aggódtam.

Azonban az egyik barátnőm ráakadt a lány profiljára az Instán és elkezdte figyelni a képeit, hogy rak e fel valamit, aki köthető a sráchoz, akivel még mindig beszéltem és találkoztam párszor, tehát nem akart engem elhanyagolni (szerintem). A csajszi decemberben többször is járt a városban, ahol mi lakunk és egyszer egészen biztos, hogy találkozott a sráccal is. Sőt, a Szilvesztert is együtt töltötték, ami miatt már nem tudom, mit kezdjek a sráccal. Folyamatosan beszélünk Facebookon, sosem tapasztaltam, hogy le akarna koptatni és csak udvariasságból nem szakította meg még velem a kapcsolatot. És egyértelmű, hogy nem tekint egy egyszerű barátjának, mert több is történt már köztünk (persze nem feküdtem le vele, szóval a kihasználás szándéka is ki lehet húhva). Közben viszont fogalmam sincs, hogy ezzel a lánnyal mi van köztük, barátok e vagy többről van szó. Nyáron velem volt szinte folyamatosan, ezzel a lánnyal az utóbbi egy hónapban lettek jóban ennyire, de rákérdezni nem tudok nála, hogy most mi van, mert elvileg én nem tudom, ki ez a csaj. Illetve a srácnak fogalma sincs róla, hogy barátnőm már lenyomozta.

Szerintetek egy teljesen normális és erkölcsös fiú, akinek eddig nem volt barátnője, egyszerre két lányt is próbál megfűzni? Vagy velem azért tartja még mindig a kapcsolatot, mert a másik lánnyal valójában semmi nincs köztük a barátságon kívül? Szerintetek megéri várnom rá, hogy amikor legközelebb találkozunk, megkérdezzem, hogy mit szeretne tőlem, vagy mondjak le róla?

Köszönöm a segítségeteket! Bármilyen véleményt szeretnék hallani.


2018. jan. 6. 22:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem, hogy le tudd tisztázni a dolgokat kérdezz rá, hogy mit szeretne tőled.Így a legegyszerűbb.
2018. jan. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazad van, ezt fogom tenni, ha legközelebb élőben találkozunk, köszönöm a válaszodat! :)
2018. jan. 7. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!