Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lanyok (vagy akár fiúk) ti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok (vagy akár fiúk) ti hogyan tudtok elfelejteni valakit? 14/l

Figyelt kérdés
Egy fiúba szerelmes voltam/vagyok aki egy évvel felettem járt (általánosban) és ugye tavaly elballagott. Azóta se tudom elfelejtni, pedig már nem is beszélünk. Minden nap rajta jár az eszem és csak azért megyek pl városba hogy hátha találkozok vele stb.. agyban már rég túl szeretnék lenni rajta de egyszrűen a szívemben nem tudok! Van valami "gyógymód"erre ami esetlej tudna segiteni? Előre is köszönöm!
2017. nov. 16. 20:53
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem kiírni hogy amugy is egy viszonzatlan szerelem volt már három éve ugyanis 5.es koromban szerettem meg és most 8.os vagyok. Menthetetlenül szeretem pedig nagyon nem kéne:/
2017. nov. 16. 20:56
 2/12 anonim ***** válasza:

Velem is volt hogy hatodikban szerelmes lettem egy fiúba aki felettem járt egy évfolyammal. Lehet hogy tetszettem neki de egyikünk sem lépett csak mosolyogtunk egymásra meg bámultuk egymást(meg egyszer amikor az eggyik haverja nem hagyott békén rászólt). Aztán elballagott. Én már azért nem gondolok rá mert elkezdtek alakúlni a dolgok másik fiúval.

Szóval szerintem keress mást, legyél sokat a barátaiddal,foglalkozz a hobbidal,tanulással.

14/l

2017. nov. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Én próbálom lekötni magam sok hobbim van, de egyszerűen ennyi idő után is jár rajta az agyam. Próbálok más fiúkkal ismerkedni, de egyik se fog meg annyira...
2017. nov. 16. 21:13
 4/12 anonim válasza:
Kezdj el valamilyen csapatsportot(foci,kézi,kosár stb.). Nekem ez segített,mert oda koncentráltam és nem rá gondoltam🙂🙂🙂
2017. nov. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem igazán találom fel magam a sportokban..😂 Azért meggondolom! Köszönöm:)
2017. nov. 16. 22:08
 6/12 anonim ***** válasza:

Lanyoknak konnyu hamar talalnak mast aki feledteti.

Pasiknak nehezebb de egy ido utan mar mindegy...

2017. nov. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát én nem érzékelem, hogy a lányoknak annyival könnyebb lenne..
2017. nov. 16. 22:53
 8/12 anonim ***** válasza:
Most masnak is es önmagadnak is hazudsz. De nem baj mert engem ez nem érdekel...
2017. nov. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én amire rájöttem sok csalodás után az az hogy szerelmi ügyben csak az idő segíthet.. tehát nem tehetsz mást mint várni hogy enysül a fájdalom s végül elmúlik
2017. nov. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Enyhül*
2017. nov. 17. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!