Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tanácsoltok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

16 éves lány vagyok és van egy fiú (szinten 16eves) akit egyre jobban kedvelek. Korábban nem nagyon tetszett még senki szóval ez nekem új és nem tudom biztosra h valóban tetszik e nekem vagy csak sima fellángolás. Nagyom jóba vagyok ezzel a fiúval ritkán azér suliban is váltunk pár szót meg chaten is. Eddig egyszer voltunk hosszabb időre kettesben az nagyon jó volt onnantól kezdtem rájönni h egyre jobban kedvelem. Sokszor eszembe jut és gondolkodok rajta ha látom chaten h aktív mélyen mindig azt kívánom bárcsak írna h beszelgethessünk. Viszont neki más tetszik mesélt egy lanyról aki az osztálytársa tehát neki más a kiszemeltje:/

Hogyan kelthetném fel jobban a figyelmét? Nem szeretnék nyomulni rá eleinte csak nagyon közel szeretnék kerülni hozzá és többet szeretnék vele kettesben lenni. Hogy érhetném ezt el? Jó tudom nem lehet ráerőltetni h kedveljen meg h bejöjjek neki de úgy érzem lehet egy kis esélyem nála éppen ezért próbálkoznék azért. Meg lehet csak egy fellángolás ami hetek múlva elmúlik bár másnál még nem éreztem ilyet meg nem érdekelt még ennyire senki:/

Mit tanácsoltok?

Előre is köszönöm a válaszokat!:)



2018. jan. 9. 19:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem teljesen természetes, hogy elkezdted megkedvelni, az pedig külön jó, hogy beszélgettetek is, nem csak láttad őt párszor a terem túlsó feléből. Jó úton haladtok, ha továbbra is beszélgettek néha, csak ne bonyolítsd túl magadban a dolgokat, mert ha túl sokat gondolsz rá, hamarabb kialakulhat benned valamilyen érzelem, míg ő még csak barátként kezel. Hagyj időt, hogy mindketten kölcsönösen megkedveljétek egymást. És ne siess megszeretni őt, mert ha tényleg más tetszik neki és nem fogja megváltoztatni a véleményét, az neked fog fájni. Hagyd, hogy a dolgok maguktól alakuljanak és ne görcsölj, hogy mi lesz a vége. :)

2018. jan. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
süsd el az ágyút, az mindig nejön
2018. jan. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!